Dragos Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Dragos Arçelik Servisi olarak, 1990 yılından beri Dragos ve yakın çevrelerine Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Ariston, Siemens, Profilo markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarına servis hizmeti sunmaktayız. Uzun yılların verdiği deneyimle işlerinizi 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Tamir, bakım ve montaj işlerinizi bize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Genç, güler yüzlü ve uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Dragos Arçelik Servisi Telefon

0216 471 59 56

0541 359 44 43

dragos arçelik servisi, dragos arçelik yetkili servisi telefonu

Beyaz eşyalar, günümüzdeözelliklekadınların ev işlerini hafifleten çokönemliyardımcılardır. Beyaz eşyalar sayesinde kadınlarçocuklarıyla daha fazla ilgilenir, kendi ihtiyaçları ve hobilerine zaman ayırır. Beyaz eşyalar yemek hazırlamaktan yiyecek saklamaya, çamaşır ve bulaşıkyıkamaktançamaşır kurutmaya kadar günlükhayatımızda olan birçokyükten bizi kurtarır.

Her evde mutlaka bir çamaşır makinesi bulunur. Çamaşır makinesinin yaygınlaşması ile birlikte kadınlar ellerinde çamaşır yıkamaya son vererek büyük bir rahatlığa kavuşmuştur. Bu sayede hem elleri yıpranmaktan kurtulmuştur hem de zamanlarını diledikleri gibi harcama şansına kavuşmuşlardır.

Çamaşır makinelerinde arızalar zaman zaman oluşabilir. Bu arızalanmaların birçok nedeni olabilir. Yanlış kullanım, kalitesiz deterjan, kireçli su ya da zamana bağlı aşınma bu nedenlerden bazılarıdır. Çamaşır makinelerinde karşılaşılan problemlerden birisi makineden kötü kokular gelmesidir. Böyle bir durumda yeni yıkanan çamaşırlar hijyenden uzak bir koku yaydığı için kadınların canı bu konuya sıkılmaktadır. Temizlenmesi için atılan çamaşırların kötü kokması hiç beklenmeyen ve istenmeyen bir durumdur. Bu durumda yapılacak tek bir şey vardır o da bir teknik servisi arayarak problemin çözümü için yardım almaktır. Güvenilir bir teknik servis olan Dragos Arçelik Servis tüm problemlere hızlıca çözüm getiren oldukça da kıdemli çalışanlara sahiptir. Makinelerinde problemi olan herkes hiç düşünmeden bu servisten yardım isteyebilir. Çağrı merkezi istenildiği zaman aranarak randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.