Kısıklı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kısıklı Arçelik servisi firması olarak, Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarına teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Kaliteli, garantili ve hızlı teknik servis için size bir telefon kadar yakınız. Garanti süresi dolmuş olan çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi ve fırınlı ocak gibi tüm cihazlarınız için aynı gün, hızlı ve ekonomik servis hizmeti sağlıyorz.

Bizden satın alacağınız bütün hizmetlerde, orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti sunuyoruz. 7/24 açık olan çağrı merkezimiz sizlere günün her saati danışma ve servis talebi açma imkanı sunmaktadır. Siz de bizi tercih eden onbinlerce müşterilerimiz gibi telefonlarımızı hemen arayıp servis talep edebilirsiniz.

Kısıklı Arçelik Servisi Telefon

Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Gsm : 0541 359 44 43 – 0535 359 44 43 numaralı telefonlarımız sizlere hizmet vermek için sürekli aktiftir. Bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Bütün insanlar yaşadıkları hayatın daha az yorucu olmasını istemektedir. Gündelik ev yaşamı ne kadar kolay gibi görünse de aslında ev hanımları da dışarıda çalışıyormuş gibi çok yorulur. Dışarıdan bakıldığında ev işleri zahmetsiz, çok zaman almıyor gibi görünebilir. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi değildir. Aksine ev hayatı oldukça zordur. Sürekli olarak ev işleri yapmak tüm kadınları bunaltmaktadır. Ev işlerini daha çekilir yapan ve kısa sürede bitmesini sağlayan beyaz eşyalar tüm kadınların kurtarıcısı olmuştur. Bu sayede kadınlar da kendilerine vakit ayırma ve daha fazla dinlenme şansını elde etmiştir.

Beyaz eşyalar hayatın her alanındaki yaşam alanlarında sevilerek kullanılmaktadır. İnsanlar beyaz eşyaların getirdiği kolaylığa alışık olduklarından beyaz eşyalar bozulduğu zaman kendilerini çok kötü hissetmektedir. Beyaz eşyalar bazen kısmi olarak bazen de tamamen çalışmasını durdurabilir. Bunun nedeni çok ciddi olabilirken kimi zaman da dakikalar içerisinde çözülebilir. Örneğin bazen makine deterjan akıtabilmektedir. Bunun sebebi çok büyük bir içten gelen problem olabileceği gibi, deterjan bölmesinin kapağının kırık olması da olabilir. Nedeni doğru olarak belirlemek için mutlaka bu işte uzman bir teknik servisten yardım alınmalıdır. Her türlü yardıma hazır olan Kısıklı Arçelik Servis işinde profesyonelliği ile tanınmıştır. En düşük fiyat ile en yüksek hizmeti veren bu teknik servis, çağrı merkezi aranarak hızlıca randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.