Madenler Arçelik Servisi Ümraniye 471 59 56

Madenler Arçelik servisi firması olarak, Ümraniye madenler semtinde arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Garantili, hızlı ve güler yüzlü teknik servis hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tamir, bakım ve montaj işlerinizi bize teslim edin, rahat edin.

Donanımlı, son model araçlarımız, işinin ehli genç ve dinamik teknisyenlerimiz sizlerin servis talebinize istinaden kapıınıza geldikleri andan itibaren size en kolay yoldan çözüm üretmek için çaba göstermektedirler.

Orjinal yedek parça ve işçiliklerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Size vakit kaybettirmemek adına bölgemize özel 2 adet gezici servis araçlarımızı hazırda bulunduruyoruz.  Siz de servis talebi için bizi telefonlarımızdan hemen arayın ve işlerinizi kolayca yaptırın.

Madenler Arçelik Servisi Ümraniye Telefon

Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Acil servisler 1 : 0541 359 44 43 Acil servis 2 : 0535 359 44 43 numaralı telefon numaralarımız 7/24 aktif olup her ihtiyaç anında yanınızda olacaktır.

Hizmet verdiğimiz mahalleler : Dudullu, Çamgaz mahallesi, Kemerdere mahallesi, Çekmeköy, Sarıgazi, Taşdelen veyakın olan bir çoka mahallemze daha servis hizmeti sağlıyoruz.

21.yüzyıl dünyasında her geçen gelişmeye ve yenilikler ile günlük yaşantı içerisinde daha da aktif biçimde yer almaya başlayan ileri nesil teknolojiler, günlük yaşam standartlarının çok daha kaliteli seviyelere ulaştırılmasına ve özellikle de yaşam alanlarında çok daha yüksek bir konforun oluşturulabilmesine yardımcı oluyor. Bu alanda özellikle bulaşık makinesi teknolojilerini gösterebiliriz. Özellikle bulaşık yıkama gibi hem uzun zaman alan hem de oldukça zahmetli olan bir işlemi artık son derece basit, hızlı ve hatta daha ekonomik şekilde gerçekleştirebilmemiz bulaşık makinesi teknolojileri ile mümkün hale geliyor. Arçelik ise bulaşık makinesi teknolojisinde her yeni modeli ile bu kalite standardını ve fonksiyonelliği bir adım ileriye taşıyor. Ancak her ne kadar ileri nesil teknolojiye sahip olsa da Arçelik bulaşık makinenizde de çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz ki bu aşamada Madenler Arçelik Servisi merkezimizde bölgesel bazda profesyonel hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Arçelik markasının üstün teknolojik standartlarına sahip olan bulaşık makinenizde zamanla karşı karşıya kalabileceğiniz her türlü arızalanma durumunda sizlere Arçelik teknolojisine uygun, çağdaş, güler yüzlü ve teknoloji odaklı servis hizmetleri sunduğumuz   Ümraniye madenler Arçelik Servisi merkezimize en sık gelen bulaşık makinesi arıza talepleri arasında makine çalışırken, programın ilerlememesi sorunu geliyor. Arçelik markalı bulaşık makinesi modelinizde böyle bir arızalanma ile karşı karşıya kalmanız, bulaşık makinenizde elektriksel yönde önem taşıyan bir sorunun bulunduğunu ve kesinlikle kısa süreler içerisinde müdahalede bulunmaması durumunda bulaşık makinenizde geri döndürülmesi imkansız ya da çok yüksek maliyetli arızalanmaların meydana geleceğini göstermektedir. Bu yüzden bulaşık makinenizin çalışırken, programını ilerletememesi durumunda hemen servisimize başvurmalısınız.

Alanlarında uzman ve profesyonel teknik personellerimizden oluşan ekiplerimiz ile kısa sürelerde kaliteli ve profesyonel çözümler sunduğumuz çekmeköy madenler arçelik Servisi merkezimizde Arçelik markalı bulaşık makinenizin öncelikli olarak çalışırken, neden programını ilerletememesi gibi bir sorun yaşadığının tespitini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada hem Arçelik teknolojisini yakından tanıyan hem de bulaşık makinelerindeki bu tip arızalanmalar konusunda deneyim sahibi olan teknik personelimiz Arçelik markalı bulaşık makinenizin 4 farklı parçasında herhangi bir arızalanma meydana gelip, gelmediğini kontrol etmektedir. Bu çerçevede de teknik personelimiz makinenizde; program aygıtı arızası, program aygıtının ayar düğmesi sıkışması, termostat arızası, ısıtıcı (rezistans) arızası kontrolleri yapmaktadır. Çünkü bulaşık makinenizde programın ilerlememesi sorununa bu parçada/parçalarda yaşanabilen arızalanmalar sebep olmaktadır.

Bu kapsamda teknik ekiplerimiz bulaşık makinenizin program aygıtı parçasını kontrol ederek, arızalı ise yenisi ile değişimini gerçekleştirmektedir. Ancak program aygıtında arızalanma bulunmuyor ise program aygıtında ayar düğmesinde sıkışma meydana gelip, gelmediğini kontrol ederek, sıkışma bulunuyor ise sıkışmayı engelleyen durum ortadan kaldırılır. Daha sonra makinenizin termostat yani ısı seviyesinin ayarlandığı parçayı kontrol ederek, arızalı durumda ise değişimini gerçekleştirirken, en son olarak ısıtıcı yani rezistans gibi bir makine için en ciddi parçayı kontrol ederek, arızalı ise yenisi ile değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.