soğanlık Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Soğanlık Arçelik servisi firmamız, sizlere sadece bir beyaz eşya servisi hizmeti değil uzun yıllardan beri sağlamış olduğu bilgi, birikimi ve deneyimi de sunuyor. Garantili, güler yüzlü ve uzman teknik servis ihtiyacınızı bizimle gönül rahatlığı içinde çözebilirsiniz. Bizlere, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima gibi cihazlarınızın tamir, bakım ve montaj işlerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Yapılan bütün işlerde malzeme ve orjinal yedek parçalarımıza 1 yıl garanti veriyoruz.

Soğanlık’da hazır olan ekiplerimiz yedek parça ve malzeme açısından tam tadarikli olup, kapınıza geldiği anda işlerinizi size vakit kaybettirmeden halletmek için konuşlandırılmıştır. Bu sayede cihazlarınız yerinde onarılıp hem güzünüzün önünde yapılacağı için daha güvenli hemde taşıma maliyeti olmadığı için çok daha uygun fiyatlı bir hizmet almış olacaksınız.

Siz de bizi tercih eden onbinlerce müşterilerimiz gibi bizi aşağıdaki telefon numaralarımızdan arayıp servis talep edein ve tüm işerinizi zahmetsiz bir biçimde halletmiş olun.

Soğanlık Arçelik Servisi Kartal Telefonlarımız

0216 471 59 56 

0541 359 44 43

0535 359 44 43

30

Size beyaz eşyalarınızla servis çağırmadan önce yapabileceiğiniz ilgili bazı ip uçları sunuyoruz;

Bulaşık Makinesi Su Alıyor Ama Yıkama Yapmıyor Sorunu ve Çözümü

soğanlık arçelik servisi

Bulaşık makinesi teknolojileri günümüz modern çağında son derece yoğun şekilde kullanılıyor. Bayanların evdeki en büyük yardımcılarından birisi olan bir beyaz eşya teknolojisi olan bulaşık makinelerinde Arçelik teknolojisi ön plana çıkıyor. Özellikle de insanların son derece rahat ve konforlu bir şekilde bulaşık yıkama faaliyetlerini uğraşmadan gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmaları dolayısı ile Arçelik markalı bulaşık makineleri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan bulaşık makineleri her ne kadar üstün teknolojilere ve kaliteli malzemelere sahip olmuş olsa da zaman içerisinde başta çevresel etmenler ve kullanım yoğunluğu sebepleri olmak üzere pek çok sebepten dolayı çeşitli arızalanmalar yaşayabiliyor. Arçelik bulaşık makinesi modellerinde en sık yaşanan arızalardan birisi olan devamlı su alma sorunu için Kartal Soğanlık  Arçelik klima Servisi merkezinde profesyonel çözümler sunuluyor.

Arçelik markalı bulaşık makinesinin sürekli olarak su alması ve yıkama programına geçiş yapamaması verimli kullanılamamasına veya hatta fonksiyonunu yerine getirmemesine neden oluyor. Önemli mağduriyetlere yol açabilen bu sorunun hızlı ve uzun vadeli olarak çözümü için Soğanlık Arçelik Servisi teknik desteğinden yararlanılmasında büyük bir önem bulunuyor. Deneyimli ve Arçelik teknolojisine dair uzman düzeyinde bilgi sahibi olan teknik ekiplerle arıza onarım hizmetleri sunulan merkezde, Arçelik bulaşık makinesinin devamlı olarak su alması sorununa yönelik olarak hızlı ve kesin çözümler gerçekleştirilmektedir.

Soğanlık Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından bulaşık makinesinin devamlı su alması sorununa yol açan arızalı parçanın tespiti için ilgili olan parçalar şu şekilde sıralanıyor;

-Su seviye anahtarı

-Elektrikli musluk ( ventil)

-Su seviye anahtarı ince hortumu

Teknik ekipler Arçelik markalı bulaşık makinelerinde devamlı su alma sorununa yol açabilecek bu 3 parçada da sırasıyla arıza kontrolü gerçekleştirmektedir. Buna göre teknik ekipler;

-Su seviye anahtarını kontrol ederek, arıza tespit ederse parça değişimi gerçekleştirir.

-Elektrik musluğu kontrol ederek, herhangi bir arıza tespiti durumunda parça değişimi uygulamaktadır.

-Su seviye anahtarı ince hortumunda delik olup, olmadığının kontrolü gerçekleştirilerek, delik tespit edilirse su seviye anahtarı ince hortumunda değişim gerçekleştirilir. Böylelikle bulaşık makinesinin devamlı su alması engellenerek, yıkama programına sorunsuz şekilde geçiş yapabilmesi sağlanır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.