Üstün Teknik Donanım

Türkiye’nin önder markaları aralarında yer alan Arçelik, yaşama konfor katan cihazların üreticisi konumunda bulunuyor. İklimlendirme ve ısıtma cihazlarının yakınında minik konut aletleri, termosifonlar, şofbenler, anlık su ısıtıcıları, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ankastre ürünler benzeri birden fazla ürünün tasarımcısı bulunan marka, teknolojiye yaptığı yatırımları ile biliniyor. Bütün cihazlarında üstün kaliteyi sunan firma, yaşama kolaylık katıyor.

             Markanın ürettiği bütün cihazlarla alakalı kusursuz bir teknik yardım imkanı sunan Arçelik Servisi de kurulduğu günden beri müşterilerinin bütün beklentilerine en üst seviyede cevap veriyor. Sektördeki bütün yenilikleri yakından takip ederek altyapısını devamlı güncelleyen Arçelik Servisi, deneyimli teknik yardım ekipleri tarafından de bütün şikayetlere çözüm buluyor. Donanımlı ve eğitimli teknisyenleri ile müşterilerinin değişen taleplerini deneyimli bir bakış açısı ile değerlendiren teknik servis, çözümleri de günün şartlarına uyumlu olarak mahaline getiriyor.

Markanın ürettiği bütün cihazlarla alakalı olarak tamir, bakım ve montaj hizmetlerini kusursuz bir biçimde mahaline getiren Arçelik Servisi, alıcı memnuniyetine önem vererek cihazlarda beklemediğiniz vakitlerde meydana iştirak eden arızalara da çabuk bir biçimde müdahale etmekte . Arızanın bildirilmesinden kısa bir süre hemen ardından verilen adrese ulaşan Arçelik Servisi’nin deneyimli teknik yardım ekipleri, problemi kısa zamanda saptama edip yok etmekte . Böylelikle müşterinin içinde bulunduğu ıkıntı ortadan kaldırılıyor. Isıtma ve iklimlendirme cihazları bulunan klima ve kombilerle alakalı periyodik bakımları da emniyetli bir biçimde mahaline getiren Arçelik Teknik Servisi, bakım sırasında ileride meydana gelebilecek bütün arızaları da saptama etmekte . Cihazlarda titiz bir analiz gerçekleştiren Arçelik Teknik Servisi’nin profesyonel teknisyenleri, bu kontrollerinde yıpranmış ve aşınmış aksamların değişimlerini gerçekleştiriyor. Böylelikle cihazlardan uzunca süre yüksek randıman elde edilmesi sağlanıyor.

            Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi enbaşta olmak üzere markanın ürettiği bütün cihazlarla alakalı kusursuz bir teknik yardım imkanı sunan Sarıgazi Arçelik Servisi, arızalarda sıkıntı oluşturan aksamların değişimini sağlıyor. Teknik servis, şirketin teknolojisini yakından takip etmekte ve teknisyenlerine bunun için göre eğitim veriyor. Bu sayede de üretilen bütün cihazlarla alakalı bilgi sahibi bulunan teknisyenler, en son sistemle üretilmiş cihazlarda meydana iştirak eden sıkıntıları da kusursuz bir biçimde yok etmekte . En en son teknoloji ile üretilen cihazların montajını ve ilk çalışmasını da emniyetli bir biçimde gerçekleştiren Sarıgazi Arçelik Servisi’nin profesyonel teknisyenleri, hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.