Zeynep Kamil Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Zeynep Kamil Arçelik servisi olarak, Arçelik kullanıcılarının teknik servise ihtiyaç duyduğu her anda yanlarında olmaktayız. Arçelik, Beko markalı çamaşır makinesi, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi cihazlarınız için arıza, bakım veya montaj gibi işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Zeynep Kamil Arçelik Servisi Telefonları

Merkez: 0216 471 59 56 , Acil Servis : 0541 359 44 43 Şirket merkezimizden mesai saatleri dahilinde hizmet alabileceğiniz gibi acil hattmızı 7/24 arabilir, danışma ve servis kaydı işlerinizi halledebilirsiniz.

Zeynep Kamil Arçelik Servisi Hayatımızı Kolaylaştırıyor

Günümüzde beyaz eşyaların insan hayatında çok büyük yeri ve önemi vardır. Beyaz eşyalar ev işlerini, temizliği, ısınmayı ve soğumayı çok kolay bir şekilde elde etmeye yardımcı olur. İnsanlar geçmişte bu işleri yapmakta çok zorluk çekmekteydi. Şimdi de beyaz eşyaları bozulduğu zaman eski dönemlerini hatırlayarak paniklemektedir. Çünkü beyaz eşyanın getirmiş olduğu yüksek hayat standardını kaybetmek oldukça kötü bir duruma yol açar. Örneğin bundan yıllar önce kombi yoktu. Evi, işyerini ısıtmak çok zor ve zahmetliydi. Sobalar kurmak, bu sobaları temizlemek, yaz geldiği zaman tüm sobayı parçalara ayırarak kaldırmak hiç kolay değildi. Üstelik bu sobaların yakacağını aylar önceden depolayarak mağdur olmamak gerekiyordu.

Şimdi ise kombi her evin yardımcısı olarak soba derdinden insanları kurtarmaktadır. Kombi ve petekler ile evin sıcaklığını hızlıca arttırmak mümkündür. Ayrıca istenilen odaları ısıtmak ve kullanılmayan odaları ısıtmamak da tercihe bağlıdır. Kombi çok iyi çalışan bir teknoloji ürünü olmasına karşın kimi zaman bozulabilir. Bu çok doğaldır çünkü kombi insan yapımı bir makinedir ve zaman zaman aksaklıkla meydana gelebilir. Böyle bir durum olduğu zaman yapılması gereken hemen bir teknik servisi aramaktır. Kombi alanında uzman olan Zeynep Kâmil Arçelik Servis tüm bozukluklarda aranabilir. İşinde tecrübeli ve usta olan teknik ekibi, kombiyi inceleyerek en doğru ve hızlı şekilde tamir edecektir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.