Zümrütevler Arçelik Servisi 0-216-471-59-56

Zümrütevler Arçelik Servisi, Maltepe ilçemiz ve Zümrütevler başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakası geneline servis hizmeti sunmaktadır. Bütün beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınıza tamir, bakım ve montaj hizmeti alabileceğiniz gibi 7/24 çağrı merkezimiz sayesinde günün her saati kayıt bırakıp arızalarınız hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

Zümrütevler Arçelik Servisi Neden Tercih Edilmeli?

Beyaz eşyalar herkesin hayatının bir parçasıdır. Üstelik çok önemli ve büyük bir parçadır. Beyaz eşyaların yerini doldurabilecek alternatifler de yoktur. Beyaz eşyalar olmasaydı onların yaptığı işi insanlar yapmış olacaktı. Bu da insanların hayatında çok büyük zaman kayıpları yaratacaktı. Günlük hayatın koşuşturmacası ve stresi içinde insanlar zaten yorulmaktadır ve kendilerine ayıracak zamanı çok zor elde etmektedir. Bu boş zamanın içerisinde doğal olarak hiç kimse ev işlerine saatlerini vermek istememektedir.

Çamaşır makinesi bütün evlerde sık sık kullanılır. Çamaşır makinesinin olmadığı bir hayat düşünmek bile insanların gözünü korkutur. Kilogramlarca çamaşırları elde yıkamak hem zaman kaybına hem de yüklü fatura gelmesine neden olur. Elde yıkanan çamaşırlarda hem yıkama hem de durulama için çok fazla su boşa gider. Çamaşır makinesi ise en az yarı yarıya su tasarrufu yapmaya yardımcı olur. Çamaşırlarda yeteri kadar hijyen elde edilmek isteniyorsa eğer, çok sıcak su ile yıkama yapmak gerekir. Elde yıkanan çamaşırlar, bu kadar sıcak su içinde yıkanamamaktadır çünkü insan eli bu sıcaklığa dayanamaz. Çamaşır makinesinde ise tam olarak bir hijyen sağlanır. Fakat bazen çamaşır makinesi de bozularak suyu ısıtmaya bilir. Böyle bir durumda Zümrütevler Arçelik Servis aranabilir. Böylece suyu ısınmayan çamaşır makinesi tamir edilerek eski haline döner. Çağrı merkezinden kolaylıkla randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.