Acil Arçelik Servis Hizmeti

 

Markası ile bugün dünyada lider konumda beyaz eşya üretimlerini tüketici ile buluşturan Arçelik, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretimleri ile kalitenin yanında akıllı cihazları ile de tasarruftan insan sağlığına kadar çevreye duyarlı ürünler sunmaktadır. Ürün seçkinliği ile dünya genelinde itibarını her geçen gün yukarılara taşıyan Arçelik, adına yakışır şekilde güven kelimesi ile aynı anlamı taşımaktadır.

 

Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis  firması olarak çalışmalarını yıllardır devam ettiren kuruluşumuz, bugün İstanbul ilinin geneline yayılmış şubeleri ile kurumsal yapı eşliğinde çalışmalar sergilemektedir.

 

Kumrumuz, ana ilkesi müşteri memnuniyetini öncelik olarak almaktadır. Her şubesinde konusunda uzman, bilgi ve beceri düzeyi yüksek, eğitimlerden geçmiş personel kadrosunun bulunması, yüksek teknik donanım gerekliliği ve hizmetlerinde disiplin ve titizlik içinde hareket etmekte koşulları ise kurumumuz diğer ilkelerini meydana getirmektedir.

 

Uzun yıllardır Kadıköy bölgesinde faaliyetlerini devam ettiren Arçelik Servisi, kaliteli çalışmalarını kurumsal ilkelerimize bağlılıkla yerine getirmektedir. Şubemiz, her hizmetini yerine getirirken Arçelik marka orijinal yedek parçaları ile cihazlarınızın ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Şubemiz ayrıca modern firma anlayışı gereği her çalışmasında müşterilerine ayrıcalıklarını hissettirecek kalitede hizmet sunmaktadır.

 

Ekonomik fiyat desteği ile müşteri lehine çalışmalarını desteklediğimiz ve başarılı sonuçlarını geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de yakalamış olan şirketimiz, günümüz müşteri memnuniyetinin sağlanmasında profesyonel bir çalışma sergilemektedir. Servisimiz, ilk gün heyecanı ile hizmetlerine devam etmektedir.

 

Seçkin hizmet sunumu ile bölgede saygın bir konum elde etmiş olan arçelik servisi beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerinde en kaliteli en sağlıklı çözüm için yüksek standartta hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Şubemiz bölge faaliyetlerindeki başarı kuruluşumuza her zaman değer katmaktadır.

 

Müşteri taleplerini hızlı bir şekilde yerine getiren ve özel çözüm yeteneği ile en sağlıklı hizmeti müşterilerine sunan kuruluşumuz ve şubelerimiz, bugün dünya klasmanında hizmet gerçekleştirmektedir. Arçelik  marka beyaz eşyaların arızaları durumunda yirmi dört saat hizmet veren Çağrı Merkezimiz aracılığıyla bize ulaşabilir, konusunda uzman personelimizden acil yardım talep edebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz lütfen not alınız.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.