Teknik Servis Seçerken

Seçkin tasarımları ile rahatlığı prensipleri çerçevesinde yaşatma olanağı sunan Arçelik, beyaz eşyadan beklenen bütün özellikleri kullanıcısına sunma ayrıcalığı ile ekonomik fiyatlarla üretimlerini gerçekleştirmektedir. Arçelik, geçmiş yıllardaki başarısını içinde bulunduğumuz yılda da sürdürme eğilimindedir.

 

Günümüz firma özellikleri ile tüketici taleplerine doğrudan cevap verme yeteneğine sahip olan kuruluşumuz, yirmi yıllık yolculuğunda beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini başarı ile yerine getirmektedir. Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinin yetkili teknik servis firması olarak hizmetlerini sürdüren kuruluşumuz, İstanbul ilimizde yaygın servis noktaları ile her bölgede çalışmalarını titizlik içerisinde devam etmektedir.

 

Nitelikli hizmetlerini her şubesinde tüketici menfaatine gerçekleştiren kuruluşumuz, Kadıköy bölgesinde çalışmalarını sürdüren Arçelik  Servisi ile çözüm odaklı hizmetlerine uzman firma düzeyinde beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini en kaliteli kapsam dâhilinde devam etmektedir. Servisimiz, tüm çalışmalarındaki titizliği ile uzun yıllardır kurumumuzu başarı ile temsil etmiştir.

 

Yaşam kalitesinin sürdürebilirliği için hizmetlerinde hızlı ve kesin sonuç üzerinde çalışmalar yaratarak müşteri lehine duruş sergileyen Arçelik Servisi, yüksek teknik donanımın yanı sıra konusuna hâkim personel kadrosu ile de farklı firma anlayışını her çalışmasında kolaylık sergileyen başarılı bir başka servisimiz olmuştur. Şubemiz, Ortadağ bölgesinin tüm beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini tüketici talepleri doğrultusunda başarı ile yerine getirmeye devam etmektedir.

 

Kurumsal ilkelerimizin uygulanmasında önemli derece başarı sağlayan ve ideal şube olarak çalışmalarını istanbul  sakinleri ile paylaşan Arçelik Servisi, güler yüzlü yaklaşımı ile insan odaklı hizmetlerini geçmişteki başarılarını yineleyerek devam etmektedir. Servisimiz, en kaliteli en sağlıklı hizmet sunumlarını günümüz firma anlayışı ile modern bir işleyiş içerisinde yerine getirmektedir.

 

Fark yaratan çalışmaları ile kurumsal hizmet bilincinde hareket eden şubelerimiz, İstanbul ilimiz genelinde geçmiş yıllardaki özelliklerine yenilerini katarak başarı ile yollarına devam etmektedirler. Kuruluşumuz ve bütün şubelerimiz, tüketici lehine çalışmaları ile günümüz müşteri memnuniyetinin tam sağlanması için yüksek performans eşliğinde çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet kalitesini her çalışmasında müşterisine bir ayrıcalık olarak sunan kuruluşumuz, insan odaklı hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.