Arçelik Beyaz Eşya Bakımı

Konutlarda, işyerlerinde kullanılan beli başlı ürünler bulunmaktadır. Bilhassa evlerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik kullanımı süpürgesi, ütü, ankastre ocak davlumbaz, kombi, klima, şofben, termosifon buna benzer birçok sayıda edevat kullanılıyor. İşyerlerinde de ağırlıklı olarak klima ve kombiler seçim ediliyor.

Bütün bu cihazların üreticisi kalan Arçelik, kudretli cihazlar tasarlıyor. Teknolojiye mevduat yaparak her geçtiğimiz yıl yenilenen cihazların tasarımlarını gerçekleştiren marka, kudretli kalitede ürün imal etmekte. Denetim geliştirme faaliyetlerine ağırlık vererek ilklerin üreticisi konumunda yer alan firma, Türkiye’nin en büyükleri aralarında yer alıyor. Şirketin ürettiği teknolojiyi yakından izini süren Arçelik Servisi de altyapısını devamlı olarak yeniliyor ve üretilen cihazlarla ilgilenen kusursuz bir teknik yardım sağlıyor. Eğitimli ve tecrübeli teknisyenleri tarafından müşterilerinin bütün beklentilerine karşılık verici Arçelik Servisi, bütün hizmetlerini kusursuz bir biçimde adına getiriyor. Üretilen bütün cihazlarla ilgilenen bakım, tamir ve montaj hizmetlerini adına getiren Arçelik Servisi, sektördeki bütün yenilikleri yakından takip etmekte ve bütün sıkıntılara cazip çözümler sunuyor. Değişiklik Gösteren alıcı başvurularını uzmanlıkla değerlendiren Arçelik Servisi, bütün taleplere de günün değişiklik gösteren kurallarına cazip olarak karşılık veriyor. Cihazlarda oluşan arızalara süratli bir biçimde müdahale eden Arçelik Teknik Servisi’nin profesyonel teknisyenleri, problemi az bir zaman içerisinde saptama ederek yok etmekte.

Genel Itibariyle yerinde bakım hizmeti sunan Arçelik Teknik Servisi, bütün hizmetlerini müşterisinin gözü önünde yaparak ek olarak itimat sağlıyor. Markanın ürettiği klima ve kombi buna benzer cihazlar da periyodik bakımlar gerektiriyor. Bu cihazların bakımlarını emniyetli bir biçimde adına getiren  Arçelik Servisi, bakım sırasında ileride meydana gelebilecek problemlerin da tespitini yapıyor. Teknik servisin sunduğu yedek parça hizmeti yardımıyla aşınan rakamların değişimini gerçekleştiren deneyimli teknisyenler, bu şekilde cihazlardan uzunca süre çok yüksek randıman elde edilmesini sağlıyor. En son bilişim ile üretilmiş kalan cihazların montajını da kusursuz bir biçimde adına getiren  Arçelik Servisi, cihazların önce çalıştırmasını yaparak müşterisine teslim etmekte. Sonrasında kullanım alanına veya çevresel faktörlere bağımlı olarak meydana gelebilecek arızalara da emniyetli bir biçimde müdahale eden teknik servisin deneyimli teknisyenleri, koşulsuz alıcı memnuniyeti ilkesine yönelik davranış etmekte ve bütün edevat kullanıcılarının beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor. Teknik servis sıkıntılara daimi çözümler getiriyor.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.