Atalar Arçelik Servisi Kartal 216 471 59 56

Atalar Arçelik Servisi olarak, Kartal ilçe merkezi ve civar mahalleleri ile birlikte Atalar mahallesine de güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı Arçelik, Beko servisi hizmeti sunuyoruz. Garantili, uygun fiyatlı ve doğru çözüm sunan bir hizmet anlayışı ile arızalarınıza müdahale ediyoruz.

Atalar Arçelik servisi Hizmet Kalitemiz

Beyaz eşyaların evin en vazgeçilmezlerinin başında gelir. Yeni evlenen ve evini yenileyen herkes ilk olarak beyaz eşya alarak işe başlamaktadır. Çünkü beyaz eşyanın yeri azımsanamayacak kadar büyüktür. Beyaz eşyalar evin en yakın dostu ve ev sahibinin en büyük yardımcısıdır. Bu nedenle beyaz eşyalar çok önemli ve gereklidir. Beyaz eşyalar son zamanlarda çok fazla işleve sahip olmaya başladı. Bunun nedeni de teknolojinin gelişmesi ile birlikte beyaz eşya sektörünün de gelişmesidir. Önceden buzdolapları sadece yiyecekleri muhafaza etmekteydi. Şimdi son model buzdolapları ise çok fazla özelliğe sahiptir. Meyveler ve sebzeler için taze kalma özelliği, buzdolabının derecesini ayarlamak için sunulan özel panel, buzluğu aşağıda olan modeller yalnızca bazılarıdır.

Teknolojinin bu kadar gelişmesi ile çıkan modellerin daha pahalı olduğu bir gerçektir. Fakat bir kere para verilip sonrasında uzun yıllar beyaz eşyadan verim alınabilir. Bunun için kullanım kılavuzu okunmalıdır. Gerekirse bir teknik servis aranarak telefonda bilgi de alınabilir. Beyaz eşyalarda oluşan problemler için de teknik servisler hizmet vermektedir. Bütün beyaz eşyaların tamirinde uzman olan Atalar Arçelik Servis uygun fiyatla hizmet vermektedir. Ayrıca bu teknik servisin çağrı merkezinde görev alan personeller işlerine oldukça hakimdir. Her türlü problemi dinleyerek yardımcı olurlar. Gerekli görülen durumlarda da teknik ekip eve gönderilerek arıza tespiti yapılır. Bu teknik servisin önceliği müşteri olduğundan ücret ikinci plandadır.

Atalar Arçelik Servisi Telefonları

Servis merkezi : 0216 471 59 56

Gezici Ekipler : 0541 359 44 43

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.