Kazasker Arçelik Servisi 216-471 59 56

Kazasker Arçelik Servisi olarak, güvenilir, garantili ve hızlı teknik servis hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. İşinin gerçek anlamda uzmanı olmuş, genç, güler yüzlü ve hızlı teknik ekiplerimizle Arçelik, Beko markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza kalıcı çözümler üretiyoruz. Eski, sökülmüş, çıkma, muadil parçalar kullanıp müşteriyi mağdur eden teknik servislerden bıktınızmı? O zaman doğru adrestesiniz.

Kazasker Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Cihazlar

Servisimizde Arçelik, Beko markasına ait çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinası, yoğuşmalı kombi, klima, fırın gibi bütün ev elktroniği altında bulunan cihazlarınıza teknik servis hizmeti sunmaktayız. Orjinal yedek parçalarımız ve uzman ustalarımız sayesinde makineleriniz, buzdolaplarınız bir daha aynı arızayı açmaz. Yapılan tüş işlerimiz yedek parça ve işçilik hatalarına karşı 1 yıl garantimiz altındadır.

Herkesin maddi durumuna uygun, her ihtiyaca yönelik, birden fazla işlevi bulunan beyaz eşyalar satışa sunulmaktadır. Geçmişte yalnızca yıkama yapan çamaşır makineleri, günümüzde kurutma hatta ütülenmiş gibi kırışıksız çıkarma özellikleriyle alıcılarını beklemektedir. Kişiler de gündelik hayatlarına pratiklik katmak niyetindedir. Bunun için de daha fazla özelliği olan beyaz eşyaları tercih ederek bir alet ile birden fazla iş halletmeyi planlamaktadır. Böylece kendilerine daha iyi yardımcılar edinmiş olacaklardır.

Kazasker Arçelik Servisi Telefon

kazasker arçelik servisi telefon

Merkez: 0216 471 59 56

Mesai saatleri sonrası acil ekipler: 0541 359 44 43

Bu kadar iş yapan ve sürekli olarak çalışan bu makinelerin de doğal olarak bir çalışma süresi yani ömrü vardır. Bu ömür bittiğinde beyaz eşyayı da yenilemek gerekecektir. İnsanlar yüksek fiyatlar ödeyerek satın aldıkları bu beyaz eşyaları uzun süre ve yüksek performansta kullanmak istemektedir. Bu da herkesin doğal hakkıdır. Ancak uzun süre kullanılmak istenen beyaz eşyalara çok fazla özen gösterilmelidir. Örneğin bir buzdolabı karlanma yapabilir. Bu insanlara çok normal gelmekte ve asla servise gerek duymamaktadır. Karlanma gibi bir problem uzun süre devam ederse buzdolabının içindeki parçalara zarar gelebilir. Rezistans bozulabilir ya da buzdolabının gaz kaçırma problemi olabilir. Bunu normal bir birey bakarak anlayamayacağı için servis çağırmalıdır. Tüm beyaz eşyaların arızalarında uzman olan Kazasker Arçelik Servisi herhangi bir arızada ilk aranması gereken teknik servistir. Uzman kadrosu ve müşteri odaklı çalışan personelleri ile tüm problemlerin çözülmesi amaçlanmaktadır. Her türlü soru sormak için de servisin çağrı merkezi aranabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.