Ataşehir Beko Servisi 0216 471 59 56

Ataşehir Beko Servisi olarak, Ataşehir ve civar mahallelerine Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza servis hizmeti sunuyoruz. Yerimiz Ataşehir’de  bu sayede size en hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmeti biz sunarız. Sizde her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi bizi arayın ve güvenli hizmetin ayrıcalıklarını yaşayın.

Ev işlerindeki en büyük yardımcılarımız beyaz eşya ürünleri, pek çok farklı etken ile temas halinde olduklarından en ileri teknolojiye sahip olsalar da çeşitli arızalanmalar yaşayabiliyor. Bu arızalanmalar kullanım hatasından olabildiği gibi, çevresel faktörler gibi pek çok değişkene bağlı olarak da ortaya çıkabiliyor. Bu aşamada önemli husus olan profesyonel servis müdahalesinin gerçekleştirilmesi konusunda bölgenizde Ataşehir Beko Servisi firmamız, tüm ürünlerinizin onarım ihtiyaçlarına kurumsal ve profesyonel çözümler sunarak, bu alandaki ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde karşılıyor. Uzun yıllardır yer aldığımı beyaz eşya servisi sektörümüzde altyapımızı gelişen beyaz eşya teknolojisiyle devamlı güncelleyerek, en yeni modellerdeki ürünlerinizdeki sorunlar için dahi profesyonel müdahaleler gerçekleştirebiliyoruz.

Uzman teknik kadromuzun da bu beyaz eşya teknolojisi gelişimine dair düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor olmaları hem uzmanlıklarını yeni teknolojiyle güncelleyebilmelerini hem de yeni teknolojiye sahip ürünlerdeki arızalanmalar hakkında deneyim sahibi olabilmelerini sağlıyor. Bu gibi doğrudan beyaz eşya servisi hizmetlerinde kaliteye odaklı hizmet anlayışımızla şekillendirdiğimiz Ataşehir Beko Servisi firmamızın beyaz eşya hizmetleri, ürünlerinizin kullanım ömrünün çok daha uzun olmasını sağlıyor. Aynı gün servis hizmetleri için bölgede hazır durumda bulunan mobil ekiplerimiz ile kısa sürede müdahalelerde bulunabiliyoruz. Bu beyaz eşya servisi hizmetlerimiz için iletişim numaralarımızı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde ürünlerinize 1 yıllık garanti uygulayarak, garantili ve güvenilir servis hizmetlerinden yararlanabilmenizi sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.