Çekmeköy Beko Servisi 0216 471 59 56

Çekmeköy Beko Servisi olarak, 1990 yılından beri Çekmeköy ve civarında Arçelik, Beko markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza servis hizmeti sağlamaktayız. Bir telefon mesafesindeki mobil ekiplerimiz, gerek tamirat gerek montaj ve bakım işlerinizi 1 yıl garantili ve garanti sigortalı olarak yapmaktadır.

Beyaz eşya, klima ve kombi teknolojisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli müşterilerimizin en yeni Altus beyaz eşya ürünlerinde dahi yaşayabileceğiniz sorunlarla ilgili olarak profesyonel beyaz eşya, klima ve kombi servisi hizmeti sunabiliyoruz. Çekmeköy Beko kombi Servisi firmamızda, güncel beyaz eşya teknolojilerine uygun servis altyapısı bulunuyor olması sayesinde önceki teknolojiye sahip olan ürünlerinizden, en yeni teknolojiye sahip olan ürünlerinize kadar her birine ilişkin olarak alanında uzman teknik personellerimiz aracılığı ile müdahalelerde bulunuyoruz. Ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatan ve bu süreçte de en yüksek performans verimliliğini elde edebilmenize yardımcı olan beyaz eşya servisi hizmetlerimizden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz.

çekmeköy beko arçelik servisi

Tüm beyaz eşya ürünlerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz sorun ve gereksinimlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmenize yardımcı olan Çekmeköy Beko klima Servisi firmamız, ürünlerinizin onarımını en yüksek kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirdiği gibi bunu yaparken de mümkün olan en ekonomik müdahalelerden yararlanabilmeniz amacını taşıyoruz. Bulaşık makinelerinizden, çamaşır makinelerinize kadar tüm ürünleriniz için karşılaştığınız sorunlarda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan profesyonel servis desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle de alanında uzman ve deneyimli çağrı merkezi personelimizin, sorununa ilişkin olarak doğru bilgileri alarak, adresinize en yakın konumda bulunan tam teşekküllü gezici servis aracımızı size yönlendiriyor. Böylelikle ürününüzle ilgili servis hizmetlerinden en kısa süre içerisinde yararlanabilme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.