Batı Ataşehir Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Ataşehir Arçelik Servisi olarak 1992 yılından beri Ataşehir’de ve Batı Ataşehir’de Arçelik servisi hizmeti sağlıyoruz. Uzman, genç ve güler yüzlü ekiplerimizle size çok yakın olan servismerkezimiz sorunlarınızı hem en hızlı hem de en ekonomik halletme seçeneğinizdir.

Bizim için en değerli olan şey sizin güveninizdir. Bunun bilincinde olarak öncelikli hedefimiz söz verilen zamanda size araçlarımızı ulaştırıyoruz.  Biliyoruz ki bizim olduğu kadar sizinde zamanınız değerlidir. Aynı zamanda bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde yapmak suretiyle hem zamandan hemde paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

 

Ataşehir Arçelik Servisi ile Çamaşır Makinesi Arızasında Teknolojik Çözümler

 

Çamaşır makineleri 21.yüzyıl dünyasında gündelik yaşamın en çok kullanılan teknolojik cihazlarından birisidir. 20.yüzyılın ortalarından itibaren artık dünya genelinde insanların evine girmeye başlayan çamaşır makineleri çağın teknolojik gelişimi ile birlikte evrim geçirmiş ve modern yüzyıl dünyasında artık her evde daha modern ve daha ileri nesil teknolojisiyle kendisine yer buluyor. Günümüzde akıllı çamaşır makineleri sayesinde her çamaşır yapısına ve niteliğine uygun şekilde yıkama gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Gündelik yaşantı içerisinde yaşanan koşturma çerçevesinde çok önemli bir kolaylık sağlamakta olan çamaşır makineleri zaman içerisinde arızalanabiliyor. Bu durumda da günlük yaşamın önemli oranda aksamasına neden olabiliyor ki Batı Ataşehir Arçelik Servisi bu noktada önemli bir yardım sağlıyor.

 

Her zaman hazır vaziyette bulunan bölgedeki gezici servis araçları ile arızalanan çamaşır makinesine ilişkin olarak Ataşehir Arçelik Servisi merkezine yapılacak arıza bildirimlerine en kısa süre içerisinde yanıt vererek, seri şekilde ilgili adrese ulaşabilmektedir. Böylelikle çok daha hızlı ve kaliteli şekilde arızalara müdahale şansı veren ve bu şekilde de önemli bir zaman tasarrufu sağlanabiliyor olması sayesinde çamaşır makinesi çok kısa bir süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve verimliliğinde kullanılmaya başlanabiliyor. Üstün teknolojiye sahip olan çamaşır makinelerinde yaşanabilecek arızalanmalar genellikle mekanik ve elektriksel şeklinde 2 ana grubu ayrılıyor. Birbirinden tamamen bağımsız olmasa da 2 gruba bölünen çamaşır makinesi arızalarında kesinlikle profesyonel müdahale gerçekleştirilmesi de ayrı bir önem taşıyor.

 

En yeni çamaşır makinesi teknolojilerini yakından takip etmekte olan Ataşehir Arçelik Servisi merkezi tarafından tüm çamaşır makinelerindeki arızalara yönelik olarak hızlı ve kalite çözümler sağlayabilmektedir. Bu şekilde çamaşır makinesi arızası onarımı ardından kısa süre içerisinde arızalanmaların meydana gelmemesi adına da her arıza onarım çalışmasında sadece orijinal Arçelik yedek parça ürün kullanımı gerçekleştiriliyor ki böylelikle çamaşır makinesinin yan sanayi ürünlerden kaynaklı olarak kısa süre içerisinde yeniden benzer veya aynı arızalanmalar yaşamasının önüne geçilebilmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.