Bulgurlu Arçelik Servisi 216 471 59_56

Bulgurlu Arçelik Servisi olarak, Bulgurlu semtimiz ve ilçemiz sınırlarına hızlı, çözüm odaklı ve düşük maliyetli çözümler üretmek kaydı ile servis hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Hızlı ve garantili servisin adı Bulgurlu Arçelik Servisidir. Uzman, genç ve güler yüzlü teknisyen kadromuzla işlerinizi hem hızlı hemde garantili bir biçimde yapıyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi gibi cihazlarınızın tamir, bakım ve montaj işlerini bize güvenle emanet edebilirsiniz. Bizden alacağınız her türlü teknik hizmet ve orjinal yedek parçalarımız 1 sene garantimiz altında olacaktır.

bulgurlu arçelik yetkili servisi telefonu

Bulgurlu Arçelik Servis Çağırmadan Önce Neye Dikkat Etmeliyiz?

Beyaz eşyalar kadın erkek fark etmeden herkesin ihtiyaç duyduğu önemli makinelerdir. Beyaz eşyaların kısa bir süre için hayatımızdan çıktığını düşünürsek nasıl bir karmaşanın ve zorluğun içinde kalacağımızı anlayabiliriz. Biriken çamaşırlar, bulaşıklar, bozulmuş yiyecekler, kışın ortasında buz gibi odalar yalnızca bu zorluklardan bazıları olacaktır. Beyaz eşyalar hayatın tam ortasına yerleştiği için insanlar onların yokluğu ile ne yapacaklarını bilememektedir. Eskiden çamaşırlar ve bulaşıklar elde yıkanıyordu. Fakat beyaz eşyaların gelmesi ile birlikte bu görevi makineler üstlendi. Doğal olarak da insanlar bu duruma alıştı ve bir daha ellerinde hiçbir şey yıkamak istemedi. Şimdi bu makinelerde oluşacak en ufak bir arıza insanları çok korkutmaktadır.

Makinelerde genellikle koku yapma, iyi yıkamama, su akıtma gibi problemler görülmektedir. Bu problemlerin birçok nedeni olabilir. İki farklı bulaşık makinesinde meydana gelen aynı hasarın nedeni çok farklı olabilir. Bu nedenle ilk olarak yapılması gereken şey bir teknik servisi arayarak randevu almak olacaktır. Teknik servis gerekli incelemeleri yaparak problemi analiz edebilecektir. Bunu normal bir kişi yapamaz. Ancak işinde uzman bir teknik servis gelerek problem tespiti yapar. Profesyonel olarak bu işi yapan Bulgurlu Arçelik Servis her problem için aranabilir. Arandığı zaman yalnızca randevu almak değil, bilgi almak ve soru sormak da mümkündür. Çünkü çağrı merkezinde yer alan herkes işinin ehli olan insanlardır ve müşterilere bilgi vermekten büyük memnuniyet duymaktadır.

2 Replies to “Bulgurlu Arçelik Servisi 216 471 59_56”

  1. Pingback: Çamaşır Makinesi Kazanı Neden Düşer? – Türkiye servis telefonları rehberi

  2. Pingback: Klima kötü koku yayıyor sorunu ve çözümü | Türkiye servis telefonları rehberi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.