Caddebostan Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Caddebostan Arçelik servisi merkezimiz, 1992 yılından beri Klima, beyaz eşya ve kombi cihazlarınız için uygun maliyetli ve kalıcı çözümler üretmeye devam etmektedir. Gerek montaj, gerek arıza, gerek bakım ihtiyaçlarınız olsun size bir telefon kadar yakın olan Arçelik servisimiz günün 24 saati sizlere hizmet vermektedir.

Caddebostan Arçelik Servisi’nde Hangi Cihazlara Servis Verilmektedir ?

Caddebostan Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Arçelik servisimiz, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, setüstü ocak, kombi ve klima cihazları gibi evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran bütün ev elektroniği cihazlarınıza teknik servis hizmet vermektedir. Orjinal Arçelik yedek parçaları ve uzman teknik ekiplerimizle 1 yıl garantili hizmet sağlıyoruz.

Klima bakımlarınız için Caddebostan Arçelik klima servisi acil servis hizmeti, geç satte servis hizmeti gibi ve 7/24 kayıt bırakabilme ve danışma hizmeti gibi ayrıcalıklar sunmaktadır.

Beyaz Eşya Problemlerinde Ne Yapmalı ?

Günlük hayatın en büyük kolaylaştırıcıları beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların da yardımıyla ev işleri, evin düzenini sağlamak çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Beyaz eşyalar gerçekten de en zor işleri bile insanları hiç yormadan halletmektedir. Örneğin bulaşıkları yıkamak için tek yapılması gereken bulaşıkları makineye dizmektir. Yine aynı şekilde çamaşırları yıkamak için yapılması gereken tek şey çamaşırları makineye doldurmak ve bir tuşa basmaktır. Beyaz eşyalar gün geçtikçe çok daha pratik ve daha çok iş yapan modeller ile mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Kadınların beyaz eşyaları çok sevdiği bir gerçektir. Ancak kimi zaman beyaz eşyalar arızalanmaktadır. Özellikle de kötü koku yapmaya başlayan beyaz eşyalar büyük bir problem oluşturmaktadır. Temizliğin sağlanması için kullanılan çamaşır ve bulaşık makinelerinden kötü koku gelmesi demek, temizliğin gerçekleşmediği izlenimi uyandırmaktadır. Bu makinelerin kullanım amacı da eşyaları temizlemek olduğu için koku gelen makineler çok büyük bir sorundur ve görevini yerine getirememektedir. Hijyen amacıyla kullanılan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi koku yaptığında hemen bir uzman müdahalesi gerekmektedir. Uzman kadrosu olan Caddebostan Arçelik Servisi koku problemlerinin kaynağını bularak sorunu kökünden çözmektedir. Gerekirse parça değişimi de yapılarak makineleri çok daha sağlıklı bir hale getirmektedir. Kullandığı parçalarda orijinal ve garantilidir. Ümraniye civarında oturan herkes beyaz eşya problemlerini bu teknik servis ile çözebilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.