Kuyubaşı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kuyubaşı Arçelik Servisi, mahallemizde 1992 yılından beri Arçelik markalı cihazlarınıza tamir bakım ve montaj servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışan genç, dinamik ve güler yüzlü aynı zamanda işinin tam anlamıyla ehli olan teknik personelimizle bütün teknik sorunlarınıza sizi üzmeden çözüm üretmekteyiz.

Kuyubaşı Arçelik Servisimiz Hangi Cihazlara Hizmet Veriyor?

Servisizmiz Arçelik, Beko markasının üretmiş olduğu çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, buzdolabı, klima ve kombi cihazlarına teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Orjinal ve garantili yedek parçalarımız ve uzman teknisyenlerimizle sizlere 1 yıl garantili hizmet sağlıyoruz.

kuyubaşı arçelik servisi, kuyubaşı arçelik beko yetkili servisi telefonu

Beyaz eşyalar herkes tarafından kullanılan ve yaşamı kolaylaştıran ürünlerdir. Özellikle çalışan kadınlar için büyük yardımcıdır. Çünkü zaten günlük hayatta ve iş hayatında stres altında olan kadınlar evlerinde dinlenmek istemektedir. Fakat ev işlerinin çok olması bu dinlenme süresini etkilemektedir. Aynı şekilde ev hanımları da bütün gün ev işlerinden bıkmaktadır. Hayatı kolaylaştırmak ve kendine daha fazla zaman ayırmak isteyen bireyler beyaz eşyaları kullanarak hayatlarını daha iyi standartlarda sürdürebilir.

Bazen yanlış ve sert kullanmaya bağlı olarak beyaz eşyalarda birtakım problemler meydana gelebilir. Bunlardan birisi kapakların yerine tam oturmamasıdır. Yani çamaşır makinesinin ya da buzdolabının kapağının yerine oturmayarak açık kalmasıdır. Bu durumda makine çalışmasını tam olarak sürdüremeyeceğinden problemin derhal halledilmesi gerekmektedir. Bu problemin genellikle nedeni kapakların lastiğinin kopması ya da bollaşmasıdır. Kopan lastiğin yerine yenisinin takılması gerekmektedir. Bu da bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Aksi halde kapak ilk halinden çok daha kötü olacaktır. İşinde profesyonel olan ve yıllarını veren Kuyubaşı Arçelik Servis bir arıza durumunda aranması gereken ilk servistir. Hem teknik hem de çağrı merkezi kadrosu işinde ustadır. Yalnızca bir problem hakkında danışmak için bile bu servis aranabilir. Çünkü servisin ilkesi müşteriyi memnun ederek problemleri çözüme kavuşturmaktır. Bu servisten istenilen güne ve saate randevu almak oldukça kolaydır. Kuyubaşı civarında oturan herkesin ilk tercihi burası olmalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.