Çengelköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Çengelköy Arçelik servisi olarak, Arçelik markalı beyaz eşya, klimave kombi cihazlarınıza 1992 yılından beri teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Garantili, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti arıyorsanız bizi hemen arayın. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizle cihazlarınızı ilk günki gibi sorunsuz bir hale getiriyoruz. Orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz.

Çengelköy Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Çamaşır Makinesi Arızalarına Kesintisiz ve Profesyonel Servis Hizmeti

Teknolojinin modern yaşamın merkezinde kendisine son derece etkin bir şekilde yer edindiği teknoloji dünyasında artık insanlar günlük ev işlerini dahi yaparken teknolojinin getirmiş olduğu çözüm kanallarından yararlanmayı tercih ediyor. Üstün teknolojilerine ek olarak akıllanan Arçelik beyaz eşya teknolojileri ile birlikte artık ev işlerinde çok daha üstün bir konfora ve desteğe sahip olunabiliyor. Özellikle de günümüz modern yüzyıl teknoloji dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan Arçelik markalı çamaşır makineleri ile çamaşırları eski yıkama tekniklerine göre çok daha kısa süreler içerisinde çok daha iyi bir şekilde yıkayabilmek mümkün oluyor. İleri nesil teknolojileri ile birlikte çamaşır yıkamayı daha pratik bir hale getirmekte olan Arçelik çamaşır makinenizde yaşayabileceğiniz herhangi bir soruna yönelik olarak ise Çengelköy Arçelik Servisi olarak bölgenizde uzun yıllardır profesyonel standartlarda servis hizmetleri sunmaktayız.

Üstün teknolojiye sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinenizin daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmasını sağlayabilmek hedefi ile her zaman teknolojiyi yakından takip eden ve maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İleri nesil teknolojiye sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinenizde karşı karşıya kalabileceğiniz ilgili arızalanmaya dair Arçelik Servisi firmamızın çağrı merkezini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilirsiniz. Deneyimli çağrı merkezi personelimiz, Arçelik çamaşır makinenizde yaşadığınız soruna yönelik olarak kısa süre içerisinde bölgenizde hazır durumda bulunan gezici araçlarımızı yönlendirerek, servis aracı bekleme gibi bir durum ile de karşı karşıya kalmanızın önüne geçebilmektedir.

Alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan Arçelik Servisi teknik personellerimizin, adresinize kısa süre içerisinde ulaşmaları, Arçelik çamaşır makinenizde yaşadığınız soruna yönelik olarak hızlı müdahale ve sonucunda da çok kısa süreler içerisinde arıza onarımının tamamlanabilmesini sağlıyor. Bu yüzden de günümüzün en ileri nesil Arçelik teknolojisine eş değer kalitede ve yeterlilikte bir teknolojik altyapı ile servis uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımıza ilaveten çamaşır makinenizin arızasının onarımının ardından 1 yıllık garanti hizmetleri sunarak, makinenizin olası arızalara karşı firmamızın garantisi altında kalmasını sağlamaktayız.

One Reply to “Çengelköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56”

  1. Pingback: Çamaşır Makinesi Suyu Sürekli Aynı Gözden Alıyor Sorunu ve Çözümleri | Türkiye servis telefonları rehberi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.