Ortadağ Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Ortadağ Arçelik servisi firması olarak, 1992 yılından beri Arçeli, Beko markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza uygun fiyatlı ve garanti servis hizmeti sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile karşılaştığınız tüm teknik sorunlarınızı sizi üzmeden ve vakit kaybetmeden hallediyoruz.

Ortadağ Arçelik Servisi Telefon

Teknik Servis  : 0216 471 59 56 Mesai Saateleri Sonrası : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Uzman ekipler ve orjinal yedek parça kullanımı ile 1 yıl garantili onarım için bizleri arayın ve sorunlarınızı unutun.

Modern yüzyıl dünyasında beyaz eşya teknolojileri, günlük yaşantı içerisinde karşı karşıya kalınan gereksinimler ve istekler çerçevesinde çok önemli çözümler sağlamaktadır. Özellikle de çamaşır makineleri 21.yüzyıl dünyasında insanlara çok önemli bir avantaj ve olaylık sağlıyor. İnsanların çamaşır makinesi teknolojisi öncesinde gün içerisinde çok uzun zaman dilimlerini harcamak zorunda kaldıkları elde çamaşır yıkama yöntemi kullanılıyordu. Ancak çamaşır makinesi teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte dünyanın her yerinde insanlar artık çamaşırlarını yıkamak için sadece birkaç dakika ayırıyor. Bu şekilde de geriye kalan zaman dilimlerini bireysel faaliyetlerine yönelik olarak değerlendirebilme şansına sahip olabiliyor. Ortadağ Arçelik Servisi hizmetlerimizle kaliteli ve profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Bu durumda günümüz modern yüzyıl dünyasında Arçelik çamaşır makinelerinin son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına yol açıyor. Günlük yaşantınız içerisinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanmakta olduğunuz Arçelik çamaşır makinenizde zamanla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ki bunlar arasında çamaşır makinesinin yıkama suyunu çok yavaş ısıtması sorunu gelmektedir. Bu durum çok yüksek düzeyde bir elektrik enerjisi tüketimi yaşanmasına sebep olabildiği gibi çamaşır makinenizin de ömrünün kısalmasına neden olabiliyor. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmamanız adına Arçelik Servisi olarak her ihtiyaç duyduğunuzda profesyonel servis çözümleri sunuyoruz.

Uzun yıllara dayanan üst düzey kalitedeki servis hizmetlerimizin getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimimiz ile her servis uygulamamızda bir öncekinin üzerine koyarak, maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile servis hizmetleri sunuyoruz. Bu çerçevede Arçelik klima kombi Servisi olarak Arçelik markalı çamaşır makinenizin yıkama suyunu çok geç ısıtması problemine yönelik olarak bölgenizde bulunan gezici araçlarımız en hızlı şekilde yönlendirilmektedir. Bu şekilde çamaşır makinenizdeki arızanın çözümü için başvuruda bulunduğunuz profesyonel servis hizmetini sağlayacak teknik ekibimizi günün önemli bir bölümünde bekleyerek, önemli bir zaman kaybı yaşmanızın önüne geçebilmekteyiz. Kısa sürede adresinize ulaşan teknik ekiplerimiz, Arçelik çamaşır makinenizin yıkama suyunu geç ısıtması problemine yönelik olarak makinenizin çift ya da tek rezistans olmasına göre gerekli olan rezistans kontrollerini gerçekleştirmekte ve arızalı bir rezistans mevcut ise yenisi ile değişimini gerçekleştirmektedir. Makinenizin bağlı olduğu şebekedeki gerilimde yüksek olabileceği olasına karşı gerekli kontroller yapılarak, regülatör kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.