Cevizli Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Cevizli Arçelik Servisi firmamızda, öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. “Biz size bir telefon kadar yakınız” sloganı ile yola çıktığımız 1992 yılından beri hedefimiz % 100 mutlu müşteriler yani dostlar edinmek. Bu anlayışımız sayesinde her gün onlarca müşterilerimizden onlarca olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Cevizli Arçelik Servisi Hangi Cihazlara Servis Sağlıyor?

Cevizli Arçelik Servisimizde, Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, klima, kombi gibi evimizde kullandığımız her türlü beyaz eşya, elektrikli ve gazlı ev eşyalarınız için tamir, bakım ve montaj hizmeti alabilirsiniz.

Tüm insanların kadınların ve erkeklerin, öğrenci evlerinin vazgeçilmezi beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların en büyük amacı insanları rahat ettirerek kendilerine daha fazla zaman ayırmasına yardımcı olmaktır. Beyaz eşyalar geçmişten günümüze büyük bir ivme kazanmıştır. Geçmiş yıllarda çok da yaygın olmayan beyaz eşyalar yüksek fiyatlarda olduğundan çok tercih edilemiyordu.

Günümüzde her evde kullanılan beyaz eşyalar insanlara büyük verim sağlayarak ödenen paranın hakkını sonuna kadar vermektedirler. Bu paranın hakkını sonuna kadar vermek isteyen insanlar da makinelerini düzgün kullanmalıdır. Bakım zamanı geldiğinde bakım yaptırmalıdır. Bakım insanlara önemsiz gibi görünse de oldukça önemlidir ve beyaz eşyaların dopingi gibidir. Bakımdan geçen beyaz eşyalar çok daha iyi çalışır ve çok daha fazla tasarruf yapmaya yardımcı olur. Örneğin kombi ve klimalar bakımlar ile çok daha iyi çalışır. Düşük ayarda bile yüksek ısıtma ve soğutma sağlar. Böylece kullanıcılar ayarını yükseltmeye gerek duymaz. Bu da tasarruf yapmaya yardımcı olur. Bakımlar sanıldığı kadar pahalı değildir. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren servislerden biri tercih edilirse bu konuda rahat edilir. Böyle hizmet veren Cevizli Arçelik Servis bütçe dostudur. Uygun fiyatlar ile herkesin yüzünü güldürmeyi amaçlar. Teknik personeli de işinin ehlidir ve çok kısa bir sürede bakımı tamamlayarak insanları çok fazla meşgul etmez. Randevu ve bilgi almak için günün her saati çağrı merkezi aranabilir.

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.