De Dietrich MC Serisi Kombiler ve Özellikleri

 Kombilerde verimlilik ve iyi ısıtma tartışmaları sürerken bu konud en etkin cevap dünyaca ünlü ECA firmasından geldi. ECA firmasının De Dietrich MC serisi ürünleri alanındaki en önemli eksiklikleri kapatabilen mükemmel bir kombi olma özelliği taşıyor.  De Dietrich MC serisi ,  duvar tipi yepyeni jenerasyon yoğuşmalı kombiler ,  güneş enerji sistemleri ile beraber kullanıldıklarında ,  kullanım suyunun arz edilen konfor sıcaklığına ulaşması için harcanan enerji düşüyor ve enerji verimliliği elde ediliyor.

            De Dietrich’in MC serisi yoğuşmalı kombilerde ,  eşanjör yüzey alanının artırılmasıyla maksimum seviyede yoğuşma elde ediliyor .  Bu Şekilde yüzde 110’a varan randıman değeri sağlanıyor .  Bu sayede atık baca gazları içerisinde yer alan su buharındaki mahrem sıcaklık ,  dönen soğumuş tesisat suyuna maksimum seviyede aktarılarak enerji tasarruf ediliyor .  Kombi üstünde standart olarak yer alan Diematic üç kontrol paneli ile uygun harici gökyüzü sensörü faydalanılarak da cihazın en ideal değerlerde çalışması sağlanıyor .

            De Dietrich’in genişçe hacimli mekanlardaki çözüm önerilerinden biri ise döküm dilimli merkezi kazanlar .  Türkiye’nin bir . 246 . 000 kcal/saat kapasitesine sahip bir döküm dilimli kazanı olma özelliğini taşıyor .  Kazana ek edilecek ek dilimler yardımıyla ek olarak çok yüksek ısıtma kapasitelerine pratik bir şekilde ulaşılabiliyor .

            Türkiye’de an itibariyle döküm dilimli kazanlarda ,  en çok yüksek kapasite dikkate alındığında De Dietrich döküm dilimli kazanlar ,  benzerlerinden yüzde 20 ek olarak fazla ısıtma gücü ile rakiplerine yönelik ,  ek olarak 15 dairelik fazla mekanı ısıtabiliyor .  Diematic M3 kontrol paneli ile brülör modülasyonlu çalıştırılabiliyor. Kazan harici sıcaklığa göre yönetilebiliyor .  Ürün ,  Türkçe menüsü ile kullanıcısı için kullanım kolaylığı sağlanıyor . De Dietrich duvar tipi yoğuşmalı kombi; MC ailesinin ileri teknolojisi ,  hem yoğuşma teknolojisi ,  hem kompakt boyutları aynı zamanda birçok kombinin birbirine bağlanması sonucu çok yüksek kapasite ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor .  Geleceğin ısıtma sistemi olarak gösterilen ,  çok yüksek verimliliğe sahip bu cihazlara ,  güneş enerji sistemleri entegre edilerek enerji tasarrufu elde edilebiliyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.