Dudullu Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Dudullu Arçelik Servisi olarak, Arçelik, Beko ve Altus markalı buzdolabı, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve bütün beyaz eşyalarınıza tamir bakım ve montaj hizmeti sunuyoruz. Acil ihtiyaç durumunda aynı gün servis hizmetimiz mevcuttur. Uzman teknisyenlerimiz, son model araç ve ekipmanlarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Dudullu Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

dudullu arçelik servisi, dudullu arçelik yetkili servisi telefonları

İletişim

0216 471 59 56

0541 359 44 43

 

Ülkemizin gurur kaynağı markalarından biri Arçelik, dünyanın en büyük ve en önemli beyaz eşya üreticilerinden biri olarak, sürekli daha gelişmiş ve daha işlevli modellere sahip ürünlerle, ulaştığı başarıyı sürdürmeye devam ediyor. Arçelik markasına ait tüm ürünlerde olduğu gibi Buzdolaplarında da dünyanın en nitelikli teknolojisi kullanılıyor. Araştırma ve geliştirme çalışmaları için ayrılan yılık bütçelerin ulaştığı son derece büyük rakamlar, çağımızın yeni koşullarına uygun yeni geliştirmelerin önünü açan ve çok daha işlevli olmasının yanında, daha az enerji tüketimi yapan, çevreye ve insan sağlığına son derece duyarlı ileri teknoloji ürünlerinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Dünyanın sayısız ülkesinde en iyi soğutucu olarak öncelikli tercih edilen Arçelik buzdolapları, bu ileri ve özel teknolojisinin tüm avantajlarına rağmen, çeşitli dış etkenler ve kullanım hatalarından kaynaklı olarak çeşitli sorunların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Markanın tüm ilke ve prensiplerinin takipçisi olacak bir şekilde hizmet yaklaşımı sergileyen Dudullu Arçelik Servisi, ortaya çıkan tüm sorunlara en hızlı şekilde müdahale edebilecek yetenekte yapılandırılmıştır.

 

Sürekli çalışması gereken koşullara dayanıklı bir şekilde üretilmiş olan buzdolapları, tüm bu dayanıklılığına karşın, yanlış kurulum, kullanım koşulları ve kullanım hatalarının yanı sıra, elektrik şebekesinde oluşabilen çeşitli sorunlar nedeniyle, bir takım arızaların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Bu sorunların oluşma sebeplerinin ötesinde, hızlı bir şekilde çözümlendirilmesi ve cihazların kullanım ömürlerinin uzatılması amacıyla hizmet sunmakta olan Dudullu Arçelik Servisi, benzersiz ürün kalitesine özel, benzersiz bir kalite ve nitelikte hizmet sunumu gerçekleştiriyor.

 

Buzdolaplarınızın işlevli bir şekilde çalışabilmesi için, kurulduğu alanının zeminin düz, sert ve nemden arındırılmış bir bölgede olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Cihazın bağlı olduğu elektrik şebekesinin kaldırma kapasitesinin, elektronik eşyalarla uyumlu ve topraklama bağlantısının tam olması gereklidir. Güneş veya herhangi bir ısı kaynağına yakın şekilde konumlandırılan buzdolapları, normalde tüketmesi gerekenden çok daha fazla enerji tüketerek çalışmak zorunda kalır. Bu sebeple cihazınızın güneşten ve ısı kaynaklarından uzak bir bölgede konumlandırılması önemli bir ayrıntıdır. Kurulum aşaması için Dudullu Arçelik Servisi teknik servis personellerinden, ihtiyacınız olan yardımı talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.