Kaynarca Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kaynarca Arçelik Servisi firmamız, çamaşır makineniz bozulduğunda, buzdolabınız soğutmuyorsa, kombiniz ısıtmıyorsa sizlerin ihtiyaç duyduğu anlarda her zaman yanınızda olmuştur. Uzman teknisyenlerimiz, genç ve güler yüzlü kadromuzla sizlere bir telefon mesafesindeyiz.

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için tamir, bakım ve montaj işlerinizde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Arızalı cihazlarınız için aynı gün garantili servis hizmet alabilirsiniz. Bizden satın alacağınız hizmetlerimiz, 1 yıl orjinal Arçelik, Beko yedek parçalarınız 1 yıl garantimiz altında olacaktır.

Kaynarca Arçelik Servisi Telefonları

Tüm kadınlar ev işlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yaparak bu işlerden bir an önce kurtulmak ve hayatlarına daha konforlu bir şekilde devam etmek ister. Bunun içinde bazı yöntemlere başvururlar. Bu yöntemlerden en fazla tercih edileni ve en iyi sonuç vereni beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar kullanılmaya başlandığı günden bu yana insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Özellikle ev düzenini sağlamakta beyaz eşyalardan daha iyi yardımcılar yoktur.

Ev düzenini sağlamanın ilk koşulu temizliktir. Çamaşır temizliği için kullanılan çamaşır makinesi her evde kullanılmaktadır. Çamaşır makineleri elde yıkamaya göre onlarca kat zaman tasarruf ettirmektedir. Çamaşır makinesinin en önemli özelliği pratikliğidir. Yalnızca birkaç adımda çamaşırlar yıkanmaya başlar. Son yıllarda çıkan kurutma makineleri de pratikliği iki katına çıkarmıştır. Kadınları kurutma derdinden kurtaran kurutma makineleri hem tek olarak hem de çamaşır makinesinin içinde olarak satılmaktadır.

Çamaşır makineleri kimi zaman su kaçırabilir. Bunun sebebi hortumlarda meydana gelen yırtılmalar olabilir. Motor bozuklukları da aynı şekilde su kaçırmaya neden olabilir. Nedeni belirlemek ve derhal tamire başlanması için uzman bir teknik servisten yardım alınmalıdır. İşinde tecrübesi ve uzmanlığı ile bilinen Kaynarca Arçelik Servis çamaşır makinesi başta olmak üzere tüm beyaz eşyaların tamirinde çağrılabilir. En doğru tespiti yapan ve bu doğrultuda tamir şekline karar veren bu servis gönül rahatlığı ile aranabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.