Esenşehir Arçelik Servisi 216 471 59 56

Esenşehir Arçelik Servisi firmamız, haftanın 7 günü 24 saat açık çağrı merkezimiz sayesinde her ihtiyaç duyduğunuz anda bize ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Aynı gün, yerinde onarım sayesinde hızlı, güvenilir ve düşük maliyetli çözümler üretmekteyiz.

Mahallemizde uzun yıllardır hizmet vermemiz sayesinde mahallemizi ve sizleri iyi tanımaktayız bu sayede sizlere hem daha hızlı hemde daha samimi ve güler yüzlü hizmet sağlayabiliyoruz.

Esenşehir Arçelik Servisi Çalışma Saatleri

Servisimiz hafta içi sabah saat 09:00 da mesaiye başlar akşam 20:30 da mesaimiz son bulur.

Hafta sonu cumartesi aynı şekilde devam ederken, pazar günü hizmete ara veriyoruz. Ancak acil işleriniz olabileceği için pazar günü için 1 servis ekibimizi nöbetçi bırakıyoruz. Pazar günü hizmet için gene 0216 471 59 56 numaralı telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik Servisimiz Garanti Koşulları

Servisimizden satın alacağınız hizmetleriniz ve orjinal Arçelik markalı yedek parçalarımız servisimiz bünyesinde 1 yıl garanti kapsamındadır. Bölgenizde hazırda bulundurduğumuz gezici Arçelik servis araçlarımız sizlere en iyi, en hızlı ve garantili hizmeti sunmak adına geren neyse yapacaklardır. Onarım işlemi sonunda, iş teslimi sırasında size 1 yıl garanti belgeniz ve servis fişiniz verilecektir.

Esenşehir Arçelik Servisi İletişim bilgileri

Servisimize web sitemiz üzerinde bulunan ve 7/24 açık olan 0216 471 59 56 nolu telefonumuzdan, acil ve hafta sonu servis talepleriniz için GSM: 0541 359 44 43 cep numaramızdan ve sahinteknikservis@gmail.com e-mail adresimizden bizlere gün ve saat farkı gözetmeden ulaşabilirsiniz. Telefonda arızaları ile ilgili ön bilgi alabilir, acil servis talebi, yeni servis kayıdı gibi işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.