Esenyalı Arçelik Servisi -216-471 59 56

Esenyalı Arçelik servisi olarak, kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Pendik ilçemiz ve genelinin yanı sıra çevre semtlere de beyaz eşya, kombi, klima ve beyaz eşya servisi sağlıyoruz. Gerek arıza durumunda, gerek bakım ve montaj işleri olsun sizlere en kaliteli, hızlı ve garantili hizmeti sunuyoruz.

Pendik Esenyalı Arçelik Servisi Telefon Bilgileri

Merkez Teknik Servis : 0216 471 59 56 , Acil Servisleri : 0541 359 44 43

Beyaz eşyalar herkes için çok önemli bir yere sahip olan teknolojinin getirmiş olduğu en büyük yardımcılardandır. Beyaz eşyaların ne kadar önemli olduğunu en iyi bilenler geçmişte beyaz eşyalar olmadan yaşam süren insanlardır. Bu insanlar, beyaz eşyalar olmadan önce ev işlerini yapabilmek için çok efor sarf ediyordu. Zamanlarının büyük çoğunluğunu ev işlerine veriyorlardı. Temizlik, yemek, ısınma gibi şeyler çok büyük problem olabiliyordu. Kışın saatlerce odun taşımak, soğuk havada temizlik yaparken ellerin sudan dolayı üşümesi en büyük problemlerden sadece bazılarıdır. Beyaz eşyalar sayesinde bu işler günümüzde saatler içinde halledilebildiği için yeni nesil beyaz eşyaların değerini ancak bozulduğu zaman anlıyor.

Bir çamaşır makinesi bozulduğu zaman insanlar doğal olarak çamaşırları nasıl yıkayacağını düşünmektedir ve paniklemektedir. Beyaz eşyaların bozulmaması için dikkatli kullanmak gerekir. Örneğin bir çamaşır makinesini iyi kullanmak için öncelikle kullanım kılavuzu çok iyi okunmalıdır. Hangi durumlarda ne yapılacağı bu kılavuzlarda yazmaktadır. Fakat bazen kullanıcıların müdahale edemeyeceği kadar büyük problemler olabilmektedir. Bunun için de teknik servisler hizmet vermektedir. İşinde uzman olarak yıllardır tamir ve bakım yapan Esenyalı Arçelik Servis her durumda aranabilir. Çok hızlı bir şekilde randevu almak mümkündür. Çağrı merkezi aranarak aynı güne bile randevu alınabilir. Güvenilir bir servis olduğu için rahatça çağırılabilir ve gerekirse makine servise verilerek tamir edildiğinde geri alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.