FenerYolu Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Feneryolu Arçelik Servisi firmamız, 1992 yılından beri Feneryolu, Kadıköy, Caddebostan, Çiftehavuzlar ve civar mahallelerimize hizmet vermektedir. Genç, uzman ve güler yüzlü ekiplerimiz sizlere en hızlı, doğru ve uygun fiyatlı teknik servis hizmetimizi sunmaktadır. Garantili ve kalıcı çözüm arayışı içindeyseniz servisimizi tercih etmelisiniz.

Feneryolu Arçelik Servisi Kaliteli Hizmetin Adresi

Beyaz eşyalar, hayatı daha yaşanabilir ve rahat bir hale getirmeyi amaçlayan makinelerdir. İnsanlara rahatlık sağlamak ve hayatlarını güzelleştirmek, kolaylaştırmak adına daima insanların ihtiyaç duyduğu ürünler olmuşlardır. Herkes evinde beyaz eşyalara ihtiyaç duymaktadır. Ve bu ihtiyaç hiçbir zaman bitmeyecektir. İnsanlık var olduğu sürece, ev işlerine yardımcı olan beyaz eşyalar kullanımda olacaktır. Bu nedenle de beyaz eşyalara gün geçtikçe yeni özellikler eklenmektedir. Hatta beyaz eşyaların dış görünüşü de oldukça şık dizayn edilerek daha da albenili hale getirilmektedir. Geçmiş yıllarda adı üstünde olduğu gibi beyaz eşyalar yalnızca beyaz renkteydi. Günümüzde ise pembe renkte olanlarını bulmak bile mümkündür.

Daha şık dizaynlı ve gelişmiş özelikleri olan beyaz eşyalar haliyle diğerlerine oranla pahalı olmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar bir kere satın aldıktan sonra uzun süre yenisini almak istememektedir. Aldıklarını yıllarca kullanmak istemektedir. Bunun için de makineler kullanılırken yıpratmamak gerekmektedir. Örneğin çamaşır makinelerinin bir kapasitesi vardır. 7 kilogram kapasiteli bir makineye 8 kilogram çamaşır yüklemek öncelikle olarak çamaşırların yeteri kadar temizlenmemesine yol açacaktır. Uzun vadede çamaşır makinesinin bozulmasına neden olacaktır.

Makinede meydana gelen en ufak hasarda bile Feneryolu Arçelik Servis gönül rahatlığı ile aranabilir. Bu serviste tamir alanında da çağrı merkezi alanında da çalışan herkes işini severek yapan usta kişilerdir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu teknik servis tüm tamir ve bakım işlerinde tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.