Ferah Mahallesi Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Ferah Mahallesi Arçelik servisi olarak, firmamız, bünyemizde bulunan Arçelik servisi teknisyenlerimiz ve sizleri telefonda 7/24 karşılayan çağrı merkezi çalışanlarımız tek bir amaca hizmet ediyoruz. Sorunsuz ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir teknik servis hizmeti sunmak.

Ayrıca sunduğumuz her hizmeti 1 yıl garanti ile sizlere cihazlarınızı ilk aldığınız günki gibi sorunsuz ve güvenle kullanmanızı amaçlıyoruz.

Ferah Mahallesi Arçelik Servisi Ne Şekilde Hizmet Veriyor ?

ferah mahallesi arçelik servisi telefonu

Her evin vazgeçilmezi olarak nitelendirilen beyaz eşyalar yalnızca evlerde değil her yaşam alanında kullanılmaktadır. İnsanın olduğu her alanda beyaz eşya da vardır. Çünkü insanın olduğu yerde bir düzen vardır ve beyaz eşyalar da bu düzenin sağlanmasında yardımcıdır. Beyaz eşyalar olmasa tüm yük insanların özellikle de kadınların üzerinde olacaktır. Çünkü genellikle ev işleri ve düzeni ile kadınlar ilgilenmektedir. Özellikle çalışan kadınlar bu düzeni sağlarken çok yorulmaktadır. İş hayatlarından arta kalan zamanda ise dinlenmek en büyük istekleridir. Dinlenmek için de ev işlerini daha pratik ve hızlı halledebilmek adına beyaz eşyalara başvurmaktadırlar.

Örneğin bulaşık makinesi yokken bulaşıklar elde yıkanıyordu ve bu büyük bir zahmetti. Özellikle kış aylarında insanların saatlerce suda olan elleri acır ve çatlar. Bu elde yıkama işlemi zaman harcattığı gibi tam anlamıyla temizliği de sağlayamaz. Çünkü bulaşıkların yıkanırken temizlenmesi için gerekli olan ısı insanların elleriyle temas edemeyeceği kadar sıcaktır. Elde yıkanan bulaşıklar için bir yılda tonlarca su kaybedilirken bulaşık makinesi çok daha az miktar su ile çalışmaktadır. Bulaşık makineleri zamana bağlı yıpranabilir. Bunun sonucunda da arızalanabilir. Arızaların tamiri ve bakımların yapılması için bir teknik servis hizmeti almak gerekir. Bu konuda Ferah mahallesi Arçelik Servis tercih edilebilir. İşinde uzman kadrosu ile dikkat çeken bu teknik servis, gönül rahatlığı ile aranabilir ve kolayca randevu alınabilir.

 

 

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.