Fikirtepe Arçelik servisi – 0216 471 59 56

Fikirtepe Arçelik servisi olarak, sizlere Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için yerinde ve garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz. Fikirtepe’de hazırda bulunan gezici servislerimiz sayesinde sizlere en hızlı ve ekonomik servis hizmetini biz numarız. Siz de her gün onlarca müşterimizin yaptığı gibi bizi arayıp kayıt bırakın ve zahmetsiz bir şekilde işinizi halletmenin tadını çıkarın.

Fikirtepe Arçelik Servisi İletişim Telefon

0216 471 59 56

0541 359 44 43

fikirtepe arçelik servisi

Buzdolabı Ürünleri Donduruyor, Çözümü Nasıl Olur?

 

Günümüz modern çağında insanların yaşam standartlarının daha konforlu ve daha kaliteli seviyelere ulaştırılabilmesinde beyaz eşya ürünlerinin üstlenmiş olduğu çok önemli noktalar bulunmaktadır. Özellikle de modern teknoloji çağında birbirinden üstün ve yenilikçi beyaz eşya teknolojilerini kullanıcıya sunan Arçelik markasının buzdolabı modelleri ile birlikte mutfaklarda besinler daha taze ve daha sağlıklı bir şekilde çok daha uzun süreler saklanabiliyor. Mutfaklarda buzdolabı kullanım ihtiyaçlarına göre şekillenen Arçelik buzdolabı teknolojisi sayesinde artık çok daha ekonomik şekilde yüksek verimlilik elde edilebiliyor. Bu kapsamda Arçelik markalı buzdolabı modelleri üstün teknolojileri ile önemli fırsatlar sunarken, zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu tip arızalanmaların başında besinlerin donma derecesinde soğutulması sorunu gelirken Fikirtepe Arçelik Servisi teknik ekiplerince profesyonel çözümler uygulanmaktadır.

 

Arçelik teknolojisine sahip olan buzdolabı modellerinin çevresel koşullar, kullanım yoğunluğu veya kullanıcı hataları gibi çok sayıdaki sebepten dolayı besinleri dondurmaya başlaması sorunu için Fikirtepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından hızlı ve kalıcı çözümler üretilmektedir. Arçelik markalı buzdolabı modellerinin üstün ve ileri nesil teknolojilerine uygun düzeyde servis uygulamaları ile buzdolabında ürünlerin donması sorununa yol açacak arızalı parçanın kısa süre içerisinde tespiti ve onarımının gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor.

Fikirtepe Arçelik teknik servisi teknik ekipleri tarafından buzdolabının besinleri dondurması sorunu için sırasıyla;

 

*Termostatın kontaklarının yapışık olması Arçelik buzdolabının sürekli olarak çalışmasına neden olur. Bu yüzden teknik ekipler tarafından bu arızanın giderimi için doğrudan termostat değişim uygulaması gerçekleştirilir.

 

*Dış ortam sıcaklığı buzdolabı verimliliğinde çok önemli olurken, dış ortam sıcaklığını 10 derecenin altında olduğu mekanlarda kullanılması da buzdolabının sürekli çalışmasına neden olur ki böylelikle besinler donar. Bu yüzden buzdolabının 10 derece üzeri sıcaklığın bulunduğu alanlarda kullanılmasına dikkat edilmesi gerektiği konusunda teknik ekiplerce kullanıcıya uyarılar gerçekleştiriliyor.

Fikirtepe Arçelik Servisi Adres:

Fikirtepe mandıra cd onikiler camii yanı Fikirtepe/İSTANBUL

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.