Göztepe Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Göztepe Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beri Kadıköy Göztepe semti ve civar mahallelere güvenilir ve kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktayız. Uzun zamandan beri Göztepe’de servis verdiğimiz için semtimizi ve sizi iyi tanıyoruz. Bu doğrultuda tecrübemize dayanarak en hızlı ve güvenli hizmet biz sağlıyoruz. Size bir telefob kadar yakın olan ekiplerimiz, teknik işlerinizi yerinde ve gözünüzün önünde yapmayı hedefliyor. Bu sayede hem daha hızlı hemde en ekonomik hizmeti satın almış oluyorsunuz. Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Üstelik 1 yıl http://www.arcelikservisi.tv/ güvencesiyle.

Göztepe Arçelik Servisi Telefonlarımız

göztepe arçelik yetkili servisi

Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Gsm : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız 7/24 iletişime açık olup ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Gerek arıza kaydı bırakmak gerekse ön bilgi almak adına günün her saati arayabilirsiniz.

Günümüz şartlarında teknolojinin iyiden iyiye kendini gösterdiği bu dönemlerde hemen hemen her alanda elektronik cihazlara ihtiyaç duymaktayız. Bu cihazlar sayesinde işlerimiz kolaylaşır ve zamandan kazanç sağlarız. Gerek evlerde gerekse iş yerlerinde beyaz eşyalar ve küçük ev ve el aletleri kullanılmaktadır. Bu cihazlar çok sık kullanılmasında dolayı bazı aksaklıklar çıkartabilir. Bu aksaklıkların giderilmesinde ve bakımının yapılmasında arçelik servisinin şubesi ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Göztepe arçelik servisi bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Gerek bulaşık makinesi gerekse çamaşır makinesi ev ortamında çok sık kullanılan ve kullanılması gereksen beyaz eşyalar arasındadır. Bu beyaz eşyalar kimi zaman arıza çıkartabilir ve bakım yapılmasını zorunlu hale getirebilir. Bu esnada arçelik servisleri devreye girer ve ürünün bakımında işi üstlerine alırlar. Üstü hizmeti ve donanımlı ekibi sayesinde her türlü ürünlerinizin ve küçük ev aletlerinin bakımı yapılmaktadır.  Kadıköy Göztepe Mahallesi Arçelik servisi ataşehir ilçesinde bulunmaktadır.

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Aktif olarak ve çok sık kullanılması gereken ve ürünlerle sürekli iç içe olunmasından dolayı beyaz eşyalar bazen kullanıcı tarafından bazen de üründen kaynaklanan sebeplerden dolayı onarılması gerekecek ufak ya da büyük arızalar çıkartabilir. Bu arızaların bakımı ya da onarımı ürünün hasarına ve tamirin büyüklüğüne bağlıdır. Bu konuda Arçelik Göztepe servisine başvurabilirsiniz ve ürünlerinizin gerekli olan tamiratları en kısa süre yapılır.