Fındıklı Arçelik Servisi 216 | 471 59 56

Fındıklı Arçelik Servisi firmamız, Fındıklı, Kayışdağı, Ataşehir civarında 1992 yılından beri Arçelik servisi olarak hizmet vermekteyiz. 1 Yıl garantili ve uygun fiyatlı servis hizmetini size biz sağlarız. Çünki biz size çok yakınız.

Fındıklı Arçelik Servisi Telefon

fındıklı arçelik servisi telefonu

Fındıklı Arçelik Servisi Merkez : 0216 471 59 56 , Gsm : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımızla bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilir bakım ve onarım hizmetini ister evinizde ister aşağıda bulunan adresimize getirmek suretiyle yaptırabilirsiniz.

Fındıklı Arçelik Servisi Adresi

Kayışdağı mh. Uslu cd n 83/B Ataşehir- İSTANBUL (Fatih Camii Karşısı)

Beyaz eşyalar her evin ve her bireyin daima ihtiyaç duyduğu ve hayat kalitesini arttıran aletlerdir. Özellikle ev işlerini kendisi yapan ev hanımları, beyaz eşyalar sayesinde gündelik temizlik ve ev işi rutinlerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Geçmişte beyaz eşyalar bu denli yaygın değilken, ev işleri de çok daha zor ve zaman alıcıydı. Kadınlar temizlikle, yemek yapmayla saatlerini harcayarak kendilerine vakit ayıramıyorlardı. Fakat beyaz eşyaların yaygınlaşması ve her bütçeye uygun olan modellerinin satışa sunulması ile birlikte beyaz eşyalar tüm ev kadınlarının yardımcısı olmaya başlamıştır.

Beyaz eşyalar gündelik hayatta çok önemlidir. Isınma, soğutma, yemek yapma, temizlik ve daha birçok alanda beyaz eşyalardan yararlanılmaktadır. Beyaz eşyaların ömrü çevresel etmenlere bağlı olarak değiştiği için kullanıcılar eşyalarını iyi bir şekilde kullanmalıdır. Eşyalarını verilen talimatlar doğrultusunda kullanarak, kapasitesini zorlamamalıdır. Elektrik kesintilerinin çok olduğu dönemlerde eşyaların fişini çekmelidirler. Özellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için birkaç ayda bir boş yıkama yapılmalıdır. Tüm önlemler alındığı halde beyaz eşyalarda arızalar meydana gelebilir. Böyle bir durumda ilk yapılması gereken bir teknik servis çağırmaktır. Bu konuda Fındıklı Arçelik Servis rahatlıkla tercih edilebilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu servis, tecrübeli ve uzman ekibiyle çalışmaktadır. Çağrı merkezi aranarak randevu talep edilebilir. Randevular da müşterilerin uygun olduğu ve saate verilmektedir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.