İdealtepe Arçelik Servisi 216 471 59 56

İdealtepe Arçelik servisi olarak, Maltepe ve civar semtlerine garantili, hızlı ve uygun fiyatlı teknik servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Size bir telefon kadar yakın olan ekiplerimiz, cihazlarınızı yerinde, gözünüzün önünde tamir ederek 1 sene garanti vermektedir.

İdealtepe Arçelik Servisi Telefon Numaraları

Maltepe İdealtepe Arçelik Servisi Merkez : 0216 471 59 56 ve Acil destek : 0541 359 44 43 olan telefon numaralarımızdan 7/24 servis talebi ve arıza bildirme işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşyalar yaşamın önemli bir parçası haline gelmiştir. Kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu, daha iyi bir sonuç elde etme gibi nedenlerden ötürü beyaz eşya evlerin vazgeçilmezi durumdadır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve daha birçok beyaz eşya kadınların günlük rutinini kolaylaştırır ve onlara yardımcı olur. Ayrıca beyaz eşyalar elde yıkamalar göre çok daha hijyeniktir. Örneğin, elde yıkanan bulaşıklar yeteri kadar temizlenmez. Bulaşık makinesi ise insan elinin dayanamayacağı kadar sıcak su ile yıkama yaparak tam anlamıyla bir temizleme sağlar ve mikroplardan arındırır. Yine aynı şekilde insan eliyle yıkanan bulaşıklara çok fazla su harcanır. Bu da kabarık bir fatura olarak geri döner. Bulaşık makinesi ise çok daha tasarrufludur ve çok daha az su ile yıkama yapar.

Beyaz eşyalar, zaman zaman bozulabilir ya da verimsiz çalışmaya başlayabilir. Örneğin bir çamaşır makinesi gün geçtikçe iyi yıkamamaya, kirli bırakmaya başlayabilir. Böyle bir durumda kullanıcı kendi kendine makineyi tamir etmeye çalışırsa bu yarardan çok zarar getirir. Bu nedenle İdealtepe Arçelik Servis herhangi bir bozulma, arıza durumlarında ilk tercih edilecek servis olmalıdır. Kadrosu bu işte uzman olan kişilerden oluşmuştur. Tüm elemanlar yılların verdiği tecrübe ile beyaz eşya sorunları hemen tespit etmekte ve gerekli tamiri yapmaktadır. Sultanbeyli ilçesinde oturan tüm vatandaşlar bu teknik servise her zaman başvurabilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.