Gülsuyu Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Gülsuyu Arçelik Servisi firmamız, çalışanlarımız ve teknik ekibimiz yıllardır Maltepe Gülsuyu ve civar mahallelerimize Arçelik teknik servisi hizmeti sunmaktayız. Garantili, uygun fiyatlı ve doğru çözüm odaklı bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Gülsuyu Arçelik Servisi Hizmet Kapsamı

Servisimizde garanti kapsamı dışına çıkmış, Arçelik, Beko ve Altus markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinası, fırın ve doğalgazlı ocaklarınız için bir telefonla anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Her insan daha kolay bir yaşama sahip olmak ister. Gündelik hayatta herkesin farklı dertleri ve problemleri vardır. Gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında yaşadıkları yoğunluk ve stresten dolayı evlerinde çok yorulmak istememektedirler. Bu da oldukça doğal bir istektir. Hiç kimse bir işin daha kolay bir yöntemi varken daha uzun olan yöntemi tercih etmek istemez. Herkes yaşamını kolaylaştırmak ve ev işlerini çok kısa bir süre içinde halletmek ister. Bunun için de çeşit çeşit beyaz eşyalardan ihtiyaçlarına en uygun olanları alırlar.

Hijyen için en önemli unsurlarsan olan bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi herkesin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Örneğin bulaşık makineleri iş yükünü yarı yarıya azaltmakta ve zaman tasarrufunu da arttırmaktadır. İnsanlar yalnızca bulaşıkları makineyi yerleştirir, deterjanı koyar ve çalıştırma butonuna basar. Sonra ise isterse dinlenir isterse de kalan diğer işlerini bitirir. Bu çok büyük bir kolaylıktır. Geçmişte kadınlar ellerinde yıkadıkları bulaşıkları hem yeterli seviyede temizleyemiyordu hem de büyük zorluk çekiyordu. Üstelik zaman kaybı da yaşanıyordu. Şimdi ise bulaşık makineleri çok sıcak su kullandığından dolayı hijyen çok daha kolay sağlanmaktadır.

Beyaz eşyalarda arıza olursa hayat aksar ve işler artar. Herhangi bir arızada Gülsuyu Arçelik Servis tercih edilebilir. Tüm beyaz eşyalarda uzman bir servistir. Uygun fiyatlı verdiği hizmette tamamen müşterileri memnun etmeye yöneliktir. Çağrı merkezi aranarak istenilen güne ve saate randevu alınabilir.

Gülsuyu Arçelik Servisi Telefonları

Merkez teknik servis : 0216 471 59 56

Nöbetçi Ekipler : 0541 359 44 43

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.