İnkilap Mahallesi Arçelik Servisi Ümraniye

İnkılap Mahallesi Arçelik Servisi olarak, uzman teknisyenlerimiz, deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla sizlere Arçelik, Beko markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için servis hizmeti sağlıyoruz. Garantili ve uygun fiyatlı tamir ve bkım çözümleri için bizi tercih etmelisiniz.

İnkılap Mahallesi Arçelik Servisi (Ümraniye) Telefon Numaraları

Merkez : 0216 471 59 56 (PBX)

Gsm : 0541 359 44 43

Beyaz eşyalar yaş aralığı ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin hayatının önemli bir parçasıdır. Beyaz eşyalar olmasaydı hayat gerçekten çok zor olurdu. İnsanlardan beyaz eşyaların getirmiş olduğu ayrıcalıklara çok alışmıştır. Bu nedenle günümüzde her evde birçok beyaz eşya bulunmaktadır.

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi en çok tercih edilen ve temel eşya niteliğinde olan beyaz eşyalardandır. Ancak son zamanlarda klima, çamaşır kurutma makinesi gibi birçok değişik beyaz eşya da ortaya çıkmıştır. Hatta çift özellikli olan çamaşır makinelerinin, kurutma özelliği de bulunmaktadır.

İnsanların ihtiyaçları çok çeşitli olduğu için sürekli beyaz eşyaların yeni modelleri, daha üstünleri çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, geçmişte hayal bile edilemeyen beyaz eşyalar şimdi evlerde kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar bu kadar çeşitli ve yüksek modelli oldukça, fiyatları da aynı oranda artış göstermektedir.

Alınan beyaz eşyalar uzun sürelerce kullanılmak isteniyorsa kullanım talimatları aynen yerine getirilmelidir. Beyaz eşyalar hırpalanmadan kullanılmalıdır. Hırpalanan beyaz eşya daha çabuk yıpranır. Çalışma hızı düşer ve iyi sonuç vermemeye başlar. Zamanla da arızalar ortaya çıkar. Bu yüzden eğer herhangi bir arıza başlarsa direkt bir teknik servise başvurularak arızların büyümesi engellenmelidir. Bu konuda İnkilap Arçelik Servis hizmete hazırdır. Profesyonel hizmet veren bu servis tamamen müşterilerinin mutluluğuna, memnuniyetine odaklanmıştır. En zor tamirler bile kolayca gerçekleştirildiği için çok fazla tercih edilen bir teknik servis olmuştur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.