İçerenköy Beko Servisi 0216 471 59 56

İçerenköy Beko Servisi olarak, 1992 yılından beri Ataşehir ve civar semtlerine Arçelik ve Beko servisi hizmeti sağlıyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde bizden orjinal yedek parça ile birlikte satın alacağınız tüm hizmetlerimize 1 yıl garanti veriyoruz.

İçerenköy Beko Servisi olarak, beyaz eşya klima ve kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

içerenköy Beko Servisi

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızın bakım ve onarım gibi tüm profesyonel servis hizmetlerinde uzun yıllara dayanan deneyim ile sizlere hizmet veriyoruz. İçerenköy Beko Servisi olarak, her zaman çalışmalarımızı ürünlerinizin bakım ve onarım faaliyetleri sonrasında da tıpkı ilk günkü kalite ve performansı ile çalışma gerçekleştirebilmesi üzerine şekillendiriyoruz. Garantili ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde her bir ürününüzdeki arıza onarım çalışmamız sonrasında 1 yıllık garanti hizmeti ile ürünlerinizi kurumsal yapımız altında güvenceye alıyoruz. Ürünlerinizde arızalı olan parçaların değişiminde de orijinal yedek parça kullanarak, bu konudaki kalitemizi en somut şekilde gösteriyoruz.

 

Her zaman en ekonomik ancak en kaliteli çözüme odaklı hizmet uygulamalarımız çerçevesinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve daha pek çok beyaz eşya, iklimlendirme sistemi ve ev aletleri ürünleriniz için maksimum düzeyde müşteri memnuniyetiyle onarım gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin marka ve modeline uygun olarak bölge genelindeki sürekli onarım müdahalesine hazır olarak bekletilen gezici servis araçlarımızda donanıma yer veriyoruz. Böylelikle ekiplerimiz, sizden gelen tüm bildirimlere en kısa süreler içerisinde hızlı ve etkin bir şekilde yanıt verebilme potansiyeli taşıyor. Bu gibi hizmetlerimize ilişkin olarak her zaman kaliteli, hızlı ve ekonomik beyaz eşya servisi hizmetleri için İçerenköy Beko Servisi merkezimizin iletişim sayfası üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz iletişim numaralarını 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.