Çekmeköy Altus Servisi 0216 471 59 56

Çekmeköy Altus servisi olarak, Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ ve civar semtlerimize Arçelik, Beko ve Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti sunuyoruz. Orjinal yedek parça ve işçiliğimizle birlikte satın alacağınız tüm hizmetleriniz tarafımızdan 1 yıl garanti altında olacaktır.

Beyaz eşyalar, gün içerisinde pek çok ev işini gerçekleştirmemizde fazlasıyla yardımcı oluyor. Çağın önemli teknolojileri olan çamaşır makinelerini, bulaşık makinelerine ve çok daha fazlasını günlük yaşantımızda sıklıkla kullanıyoruz. Ancak hayatımızı kolaylaştıran bu teknolojilerin zamanla arızalanabilmesi ya da bakıma ihtiyaç duyabilmesi söz konusu olabiliyor. Alanında uzman teknik kadromuz ile beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız sorunlara profesyonel çözümleri Çekmeköy Altus Servisi merkezimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Beyaz eşya ürünlerinin düzenli bakımları ile birlikte olası arızalanmalarında çağın en ileri beyaz eşya teknolojisine uygun olarak dizayn ettiğimiz Çekmeköy Altus Servisi altyapımızla profesyonel onarım müdahalelerinde bulunuyoruz. Hayatımızda beyaz eşya ürünlerinin var olan öneminin bilince olarak, şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz dahilinde 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti sağlıyoruz. Özellikle de bölgede bulunan gezici servis araçlarımızla çok kısa süre içerisinde adresinize ulaşabiliyoruz. Teknolojik açıdan ve aynı zamanda da donanım yönünden tam teşekküllü olarak hazırlamış olduğumuz servis araçlarımız, tüm beyaz eşya arızalarınız için yerinde etkin müdahalelerde bulunuyor. Beyaz eşya ürünlerinize yönelik servis müdahaleleri sırasında eğer gerekliyse parça değişimi uyguluyoruz ki bunu yaparken de sadece orijinal yedek parça kullanıyoruz. Ayrıca onarım sonrasında ürününüze ilişkin olarak 1 yıllık garanti veriyoruz. Böylelikle ürününüz de onarım sonrasında karşılaşabileceğiniz olumsuzlukların size ek maliyetler oluşturmasının önüne geçebiliyoruz. Dünya standartlarına uygun olarak şekillendirmiş olduğumuz servis hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizin iletişim sayfasındaki numaralar aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.