Maltepe Altus Servisi 0216 471 59 56

Maltepe Altus Servisi Firması olarak, Arçelik, Altus, Beko, Bosch gibi markalar beyaz eşya klima ve kombi servisi hizmetini 1 yıl garantili olarak sağlamaktayız. Uzun yılların verdiği deneyim, Arçelik orjinal yedek parçaların güvenilirliği sayesende yaptığımız tüm işlerimize 1 yıl garanti veriyoruz.

İstanbul’ un büyüyen ve gelişen ilçesi Maltepe’ de tüm Altus markalı beyaz eşya ürünleri ve ankastre grupları ile ilgili olarak arıza onarım, bakım ve kurulum hizmetleri için profesyonel hizmetleri Maltepe Altus Servisi merkezimizde sizlere sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan servis sektörü hizmet deneyimimizle, her zaman tüketicinin ihtiyaçlarına yanıt sunacak hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri ve çok daha fazlası için alanında uzman ve deneyimli teknik kadromuz ile kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz. Tüm beyaz eşya ürünlerinin mevcut teknolojileri ve beraberinde de olası arızaları için deneyim ve bilgiye sahip olan teknik kadromuz, makinelerinizi uzun ömürlü kullanma fırsatı sağlıyor.

Dünya standartlarına uygun olacak şekilde şekillendirmeye özen gösterdiğimiz Maltepe Altus Servisi hizmetlerimiz dahilinde, Maltepe’ de gezici servis araçlarımızla sizlere hizmet ulaştırıyoruz. Bu sayede sitemizin iletişim sayfasındaki numaralarımız aracılığı ile yapacağınız beyaz eşya onarım, bakım ya da kurulum hizmeti taleplerinize çok kısa süreler içerisinde yanıt sağlayabiliyoruz. Özellikle hızlı ve aynı zamanda da kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Ataşehir ilçesi genelinde garantili servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Servis taleplerinizde, siz en yakında noktada bulunan gezici servis ekibimiz kısa sürede merkezimizden yönlendirilir. 1 yıllık parça ve işçilik garantisi ile sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde cihazlarınızda her zaman en iyi kullanım kalitesini alabileceğiniz uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.