İleri İklimlendirme ve Klima Fiyatları

İleri iklim teknoloji şirketlerinin ürettiği ürünler içinde en kaliteli ürünlere sahip olan Airfel klima firması hem bir insan sağlığı hem bir de alıcı memnuniyeti açısından diğer firmalara rağmen bir adım önde bulunmaktadır. Yaygın servis ağı,  her ihtiyaca ve her cebe uygun fiyatlarıyla göze çarpan firma kullandığı ürünlerin kalitesiyle de söz ettirmektedir.

 

Firma ürünlerinde kullandığı anti bakteriyel ve iyonizer filtreleri yardımıyla kronik üst solunum yolu rahatsızlıklar  olan hastalar açısından ve minik çocuklu aileler açısından rahatlıkla seçim edilebilmektedir. Çünkü anti bakteriyel filtre yardımıyla klima, içeriye verdiği havada bakteri bulundurmamakta; iyonizer filtre yardımıyla de içeri de yer alan bakterileri temizleyebilmektedir  .

 

Böylelikle solunum yollarını etkileyecek hiçbir bakteri odada kalmadığından dolayı insan sağlığına bir sürü pek yararı da bulunmaktadır. Ayrıca eskiyen tip modellere göre en son derece tasarruflu bir ürün olması seçim sebeplerinden birisidir. Çünkü firma A sınıfı enerji tasarruflu ürettiğinden hem bir insan sağlığını ve hem bir de kullanıcının cebini düşünmektedir. Bir diğer mühim nitelik ise; şirketin farklı gereksinim ve uygun fiyat sebeplere göre ürün sunmasıdır. 3 tip model sunan firma bu modeller içerisindeki ürünleri de çeşitlendirerek herkesin alabileceği ürünler üretmektedir.

 

Bu modeller içerisindeki duvar tipi modellerinin içinde inverter, green, turkuaz gold ve genç odaları benzeri serileri barındıran firma bu ürünleri 1000 Türk lirasıyla 3000 Türk lirası içinde satmaktadır. Bunların yakınında ticari tipi modellere de yer verici firma bu modeller içinde salon tipi  ,   kanallı tip, yer ve tavan tipi, kaset tipi seriler barındırmakta bu ürünleri ise 1500 Türk lirasıyla 5000 Türk lirası içinde değişen fiyatlarla indirilmeye sunmaktadır. Ayrıca mobil ürün olan mobil ürün de indirilmeye devam eden firma bu klima fiyatlarıyla insanlara en güzel hizmeti sunmaktadır  .   Ayrıca yaygın servis ağı yardımıyla Ülkemiz’nin her noktasına hizmet götürmektedir. Sebep montaj sırasında gerekse herhangi bir arıza durumunda alıcı mağduriyeti en hızlı şekilde giderilmesine çabalamaktadır. Bunlarda en önemlisi ise ürünlerde yer alan arıza saptama sistemi yardımıyla arızanın giderilmesi bir sürü hızlı şekilde olabilir  .

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.