Kadosan Arçelik Servisi 216 471 59 56

Kadosan Arçelik Servisi olarak, sanayi sitemize Arçelik, Beko, Altus markalı klima, beyaz eşya ve kombi cihazlarınıza tamir bakım ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Kadosan Arçelik Beyaz Eşya Kombi ve Klima Servisi

Telefon

0216 471 59 56

0541 359 44 43

Eskiden çamaşırları ve bulaşıkları elde yıkamak, yiyecekleri balkonda muhafaza etmek, yazları çok fazla sıcaklamamak için yazlık, kışları ise çok fazla üşümemek için birkaç kat giyinmek, sıcaklandığı için yelpaze gibi araçlara başvurmak günlük hayatın bir parçasıydı. Günümüzde ise bu eylemler oldukça az görülmektedir. Bunun sebebi de beyaz eşyalar ve beyaz eşyaların getirmiş olduğu kolaylıklardır.

Herkesin evinde mutlaka birkaç tane beyaz eşya bulunmaktadır. Bazı beyaz eşyalar daha lükse kaçsa da bazıları her evde bulunması gereken temel makinelerdir. Bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar temel makinelerdendir. Klima ise bu makinelerden sonra gelen ikinci tip ihtiyaçlara bir örnek teşkil edebilir.

Beyaz eşyanın türü, işlevi ne olursa olsun hepsi belli miktarlar ödenerek alınan ürünlerdir. Kullanıcılara düşen görev ise ödedikleri paranın hakkını vererek makinelerini güzel kullanmaktır. Makinelerini yıpratmamak, gerektiğinde bakımlarının yapılmasını sağlamak makinenin işleyişini çok daha iyi bir biçime getirir ve yıllar geçtikçe ortaya çıkan performans düşüklüğüne çare olur. Bakım ve tamir işlerinde mutlaka güvenilir bir servis tercih edilmelidir. Örneğin Ümraniye’de hizmet veren Kadosan Arçelik Servis çağırılabilir. Bu teknik servis yıllardır hizmet veren, belli bir müşteri kitlesine sahip uzman bir teknik servistir. Çalışmalarında tamamen müşterilerini memnun etmeye odaklandığı için işinde çok iyidir. Çağrı merkezi istenilen zamanda saat fark etmeksizin aranabilir ve randevu istenebilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.