Kandilli Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kandilli Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beri Üsküdar Kandilli, Rasathane, Kuleli, Çengelköy civarında Arçelik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kandilli mahallesinde kaliteli hizmet ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz. Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için bizi güvenle çağırabilir ve işlerinizi en uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kandilli Arçelik Servisi Telefonları

Çağrı merkezimiz : 0216 471 59 56 Acil ekipleirmiz : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımızla bize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

İnsanların en büyük problemlerinden birisi yazın soğuk kışında sıcak bir ortam elde etmektir. Bunu beyaz eşyalar ile yapmak mümkündür. Ancak beyaz eşyalar olmadan önce hem ısınmak hem de soğutmak oldukça zordu. Hiçbir alet, beyaz eşyalar kadar net ve kalıcı çözüm sunmamaktaydı. Yalnızca birkaç saatliğine ortamın ısısı değişebilmekteydi. Fakat günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte klima adı verilen beyaz eşyalar soğutma için her alanda kullanılır olmuştur.

Klimalar etrafı çok hızlı bir şekilde soğutur. Hatta kışın ihtiyaç duyulursa da ısıtma özelliği de kullanılabilir. Klimalar çok yönlü kullanımları sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen beyaz eşyalardan olmuştur. Geçmişte klima bir lüks gibi görünse de sağladığı faydalar ve son zamanlarda uygun fiyatlı olmasıyla çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Klima ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şey klimaların bakımlarının çok gerekli olduğudur. Klima bakımı hem klimanın çok daha iyi çalışmasını sağlar hem de hastalık riskini ortadan kaldırır. Kış ayında hiç kullanılmayan klimaların içi toz ile dolar ve çalıştırıldığında da bu toz havaya dağılır. Çevrede bulunan insanlarda öksürmeye ve tıkanmaya başlayabilir. Bu nedenle yapılması şart olan klima bakımları için Kandilli Arçelik Servis mutlaka aranmalıdır. Oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren bu servisin iş kalitesi çok yüksektir. Tüm bakımlar ve arızalar için rahatlıkla tercih edilebilir. Çağrı merkezi aranarak randevu almak da çok kolaydır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.