Kartal Altus Servisi 0216 471 59 56

Kartal Altus servisi olarak, Kartal ve civar semtlerde 1992 yılından beri Arçelik, Altus markalı cihazlara 1 yıl garantili beyaz eşya, klima ve kombi servisi hizmeti sunuyoruz. Orjinal yedek parça ve uzman teknik ekiplerimizle, cihazlarınız ilk gün ki gibi problemsiz bir çekilde çalışacaktır.

 

Her aşamada kaliteden ödün vermeden sizlere en kaliteli servis çözümlerini üretebilme anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren firmamız Kartal soğanlık Altus Servisi özellikle ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatırken, her kullanımda en yüksek performansı alabilmenizi hedefliyor. Ürünlerinizin güncel teknolojisine uyun şekilde dizayn edilen beyaz eşya servisi altyapımız aracılığı ile her türlü sorunuz için yanıt bulabilme potansiyeline sahip olabiliyoruz. Böylelikle bölge genelinde ortaya çıkan sorununuza ilişkin yapacağınız her bildiriminizde, yanıt verebiliyoruz.

 

Beyaz eşya teknolojisinin gelişimini yakından takip ederek, beyaz eşya servisi hizmet uygulamalarımızda sizlere hem kaliteli hem de ekonomik hizmetleri ulaştırabilmeyi sağlıyoruz. Ayrıca ilçe genelinde bulunan mobil ekiplerimiz, bize yapacağınız başvurularınızda en kısa sürede adresinize ulaşabiliyor. Özellikle aynı gün servis hizmeti kapsamında mobil ekiplerimiz hem donanım hem de uzman yönünden tam teşekküllü olarak hazırlanması sayesinde, yerinde müdahale için adresinize hızla ulaşabiliyor. Ekiplerimiz teknolojik ekipman ve yedek parça açısından hazırlıklı olmaları sayesinde yerinde müdahale ile arızalı ürününüzün onarımını gerçekleştirebiliyor. Ancak daha komplike arızalarda Kartal Topselvi Altus Servisi firmamızın ekipleri tarafından arızalı parça ya da sökülemeyecek vaziyette ise komple ürününüzü servis merkezinize getirerek, daha kapsamlı bir inceleme ve onarım çalışmasına alıyor. Burada onarımı gerçekleştirilen ürününüz en kısa süre içerisinde adresinize getirilerek, ilk günkü performansında çalışma gerçekleştirecek kapasitede bir kullanıma hazır olarak teslim ediliyor. Bu süreçte uygulanan tüm onarım işlemlerimiz içinde 1 yıllık garanti hizmetini sizlere sunuyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.