Yenidoğan Arçelik Servisi | 216-471 59 56

Yenidoğan Arçelik servisi, sizlerin evinizde kendi imkanlarınızla çözemeyeceğiniz bakım arıza ve montaj işlerinizi uzun yılların verdiği bilgi birikimi sayesinde en küçük bir sorun yaşamadan çözmek için vardır. Evlerimizde bize hayatı kolaylaştıran cihazlarımızın bozulması şüphesiz canımızı ziyadesi ile sıkmakta ve ciddi sorun teşkil etmektedir. Bir de bütün bunlara evinize çağıracağınız teknik servislerin size sorun yaşatması eklenirse çile, içinden çıklmaz bir hal alır. Sizde bütün bunlarla uğraşmamak için bizi tercih ediniz.

Sancaktepe Yenidoğan Arçelik Servisi Ayırcalıkları

Servisimiz, sizlere zaten problem oluşturmuş cihazların arızalarını size sorun çıkarmadan çözmeyi hedeflemektedir.

Bunu naslmı yapıyoruz? Telefon açtığınız anda karşınıza teknisyenlik derecesinde bilgiye sahip olan müşteri temsilcilerimiz sizi karşılıyor. Arızalarınız hakkında sizden ön bilgi alarak aynı zamanda sizide aydınlatıyor. Bunun devamında ekiplerimizi, sizden aldığı bilgiler doğrultusunda doğru, kesin ve en uygun maliyetli çözüm üretebilmek adına en kısa sürede yönlendiriyor.

Genç, deneyimli ve güler yüzlü teknisyen kadromuz aynı gün, tam donanımlı araçlarımızla kapınıza geliyor. Arıza tespiti mümkün olduğu derece evinizde yapılıp, fiyat bilgisi yerinde size iletiliyor. Bundan sonrası uzman ekip arkadaşlarımızın marifetli ellerine kalıyor.  Onarımıznız elimzden geldiği kadarıyla gözünüzün önünde güven içerisinde gerçekleştiriliyor. Bu sayede cihazlarınız nakliye esnasında zarar görmediği gibi aklınız cihazlarınızda kalmıyor. Hem nakliye masrafı çıkmıyor, hem siz “acaba ne olacak” gibi tereddüt yaşamıyorsunuz hem de en uygun maliyetle arızalarınız giderilmiş oluyor.

Biz sizlere en ayrıcalıklı ve en uygun maliyetli servis hizmetini tam bir güven içersinde sunuyruz. Siz de her gün onlarca müşterimizin yaptığı gibi Yenidoğan Arçelik Servisimizi tercih edin sonradan pişman olmayın. Hepinize arzasız günleri dileriz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.