Kartal Arçelik Servisi 0216 471 5956

Kartal Arçelik servisi firması olarak, Kartal ve civar semtlere Arçelik servisi hizmetini en hızlı ve dakik bir şekilde ulaştırıyoruz. Garantisi bitmiş olan beyaz eşya, kombi, ve klima cihazlarınız için aynı gün, uzman ve güler yüzlü ekiplerimizle teknik servis hizmeti sunuyoruz. İşinin ustası ve uzmanı olmuş ekiplerimiz, sürekli yıllık ve aylık periyotlarla eğitimden geçmekte olup tam olarak doğru tespit ve doğru uygulamalarla işlerinizi en iyi şekilde yapıp size teslim etmektedirler.

Bu sayede orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti vermekteyiz. Yerinde onarım uygulamamız sayesinde de işleriniz hem daha hızlı hem de daha düşük maliyetlerle yapılmaktadır. Zaman kavramı bizim için ne kadar önemliyse sizin için de aynı derecede önemli olduğunu biliyoruz ve tam olarak söz verdiğimiz saatte kapınızda oluyoruz.

Kartal Arçelik Servisi Telefonları

Merkez : 0216 471 59 56 Acil servis : 0541 359 44 43 – 0535 359 44 43  numaralı telefonlarımız sizlere 7/24 cevap verebilmektedir. Günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya üretim markası olarak ülkemiz sınırları içinde her zaman tercih sebeplerinin başında yer alan Arçelik, yılların deneyimli kuruluşu olarak kaliteden vazgeçmeyen bir nitelikle üretim gerçekleştirmekte, gerçekleştirdiği üretimleri ile ülkemizde olduğu kadar girdiği pazarlarda da etkisini kabul ettirmekte, dolayısıyla uluslararası bir başarıya imza atmaktadır. Günümüz ihtiyaçlarının ötesinde bir teknolojiyi yakalamak ve kullanıcısına ulaştırmak gibi bir misyon sahibi olan Arçelik, bugün üretim teknolojisini sürekli geliştirme ve değiştirmekle bu yükümlülüğünü yerine getirme çabası içerisinde yoluna devam etmektedir.

Yirmi yıla yakın bir süredir, müşteri taleplerini sürekli yeniliğin peşinde koşarak yerine getiren ve bu amaçla kurumsal bir kimlik kazanmış olan kuruluşumuz bugün İstanbul genelinde yaygın şubelerimizle tüm beyaz eşyalarınızda bakım ve onarım hizmetlerini başarı ile üstlenmektedir. Yükselen bir grafikle çalışmalarını sergileyen şubelerimiz, İstanbul’un her yerinde titiz ve disiplin içerisinde faaliyetlerini sürdürmekte, tüketici memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

Kartal Arçelik Servisi Hizmet Yapısı

Kurumsal bir yapının eseri olarak ilk günkü heyecanını kaybetmeyen ve buna paralel profesyonel bakış açısıyla sorunlara yaklaşan Kartal Arçelik Servisi, bugün bölge halkının haklı takdirini kazanmış bir şekle gün geçtikçe referanslarını artıran çalışmalar sergilemektedir. Günümüz müşteri taleplerinin yerine getirilmesinde başarılı çalışmalara imza atan ve müşterilerini iyi tanıyan şubemiz, bölge halkının her türlü beyaz eşya bakım ve onarım işlerlini üstlenmekte, sonucunda garantili hizmet bırakarak yerine getirmektedir.

Diğer bir başarılı şubemiz olan ve her çalışmasında göstermiş olduğu başarı ile geçtiğimiz yıllarda onur belgesi ile ödüllendirilen Arçelik Kartal Klima Servisi, günümüz müşteri ilişkilerinde ve çalışmalarında üstün hizmet kalitesi ile bölgede adından sıkça söz ettirmektedir. Profesyonel bir yaklaşım ile yıllardır varlığını sürdüren şubemiz, farklı hizmet anlayışını sorumluluk sahibi personel kadrosu ile pekiştirmektedir.

Ortadağ bölgesinde yoğun çalışmaları yüksek kalitede yerine getiren ve sunduğu çözümler ile müşteri lehine doğru yaklaşım sergileyerek kurumsal özelliğini yaşatan Beyaz Eşya Servisi, ekonomik fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini kaliteli hizmet ayrıcalığı çerçevesinde birleştirmiştir.

Firmamız, hızlı ve pratik çözüm arayışları ile günümüz müşteri taleplerine en uygun çözümleri kurumsal prensipler çerçevesinde yerine getirmektedir. Günün yirmi dört saati çağrı merkezi hizmeti ile ihtiyaçlarınıza anında çözümler sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.