Kavacık Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kavacık Arçelik Servisi olarak, Beykoz ve Kavacık mahallesine kombi, klima ve beyaz eşya servisi olarak hizmet sunuyoruz. Güvenilir, hızlı ve garantili servisin adresi olmaya devam ediyoruz. Her türlü çamaşır makinesi, bulaşık makinası, fırınlı ocak, set üstü ocak, kombi ve klima cihazlarınızı yerinde, uygun fiyata ve güvenle tamir edip size teslim ediyoruz.

Kavacık Arçelik Servisi Hizmet Politikası

kavacık arçelik yetkili servisi, kavacık arçelik servisi

Sağladığımız hizmette olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetidir. Bu da karşılıklı güvene dayalıdır. Bizi arayıp kayıt bıraktığınız andan, cihazınızı teslim edeceğimiz ana kadar şeffaf ve dürüst bir çalışma yürütüyoruz. Bu sayede % 100 memnun müşteriler ediniyoruz.

Kullandığımız yedek parçalar Arçelik tarafından üretilmiş olup 1 sene malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Teknisyenlermiz, yönetim kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz aylık ve yıllık periyotlarla düzenli eğitim almakta ve kendilerini geliştirmektedir. Bu sayede işimizin en ince ayrıntılarını bile kaçırmadan mükemmel bir iş çıkarmaktayız.

Beyaz Eşyaların Bakım ve Onarım Süreçleri

kavacık arçelik servisi, kavacık arçelik yetkili servisi

İnsanların günlük hayatta evlerinin düzeninin sağlanmasında en büyük yardımcıları beyaz eşyalardır. Kilolarca çamaşırın tek seferde yıkanması, onlarca kişiye yetecek yemeğin yarım saat içinde hazır olması, tüm ailenin bulaşığını hızlı bir şekilde yıkanması yadsınamayacak kadar önemlidir. Beyaz eşyalar sayesinde artık ev hanımları zorlu temizlik rutinlerini hafifletmiştir. Yalnızca ev hanımları değil çalışan kadınlar, erkekler, gençler, yaşlılar kısacası herkes beyaz eşyalar sayesinde kendilerine daha fazla zaman ayırmaya başlamıştır.

Beyaz eşyaların hayatta çok büyük bir yeri olduğu gerçektir. Kadınlar tarafından en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan birisi fırındır. Fırın geçmişte de kullanılmaktaydı ancak günümüzdekiler gibi gelişmiş değildi. Geçmiş yıllarda kullanılan fırınlar beyaz eşya kategorisinde geçmiyordu. Genellikle kullanılan davul fırınlarda yemek pişirmek çok zahmetliydi. Şimdi kullanılan fırınlar ise her yemek türüne göre farklı bir pişirme programına sahiptir. Böylece hem çok daha çabuk pişmekte hem de yemekler daha lezzetli olmaktadır. Fırınlar bu kadar işi yaparken kimi zaman arızalanabilmektedir. Bu arızaları hiç kimse evde tek başına çözmeye çalışmamalıdır çünkü bu uzman birinin görevidir. Fırın arızalarında ve diğer tüm beyaz eşya arızalarında Kavacık Arçelik Servis aranabilir. Bu teknik servis işinde oldukça uzman ve tecrübelidir. Her türlü beyaz eşya tamiri için servisin çağrı merkezi aranabilir. İstenilen her güne ve her saate üstelik aynı gün içine bile randevu alınabilir.

Kavacık Arçelik Servisi İetişim Bilgileri

Telefonlarımız : 0216 471 59 56 – 0541 359 44 43

2 Replies to “Kavacık Arçelik Servisi 0216 471 59 56”

  1. Pingback: Çamaşır Makinesi Suyunu Isıtmıyor. Çözümleri Burada | Türkiye servis telefonları rehberi

  2. Pingback: Çamaşır Makinesi Sallanıyor Yürüyor Teknik Servisler Rehberi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.