Küçükyalı Arçelik Servisi 0216-471_59_56

Küçükyalı Arçelik Servisi firmamız, Arçelik markalı beyaz eşyalarınızda yaşayacağınız tüm teknik sorunlarınızı sizi üzmeden, zaman ve para kaybınızı minimuma indirerek çözmeyi hedeflemektedir. 7/24 açık olan Arçelik servisi çağrı merkezi numaramız 0216 471 59 56 dır.

Küçükyalı Arçelik Servisi’mizin Hizmet Anlayışı Nasıldır?

Arçelik Küçükyalı Servisi’ni aradığınız anda işinin ehli, arızalar hakkıında önceden size bilgi aktarabilecek ve teknisyen geçmişi olan müşteri temsilcilerimiz sizi kaşılayacaktır. Arıza hakkında ön bilgi sunulduktan sonra servis kaydınız açılır. İşiniz acilse aynı gün, öyle bir talebiniz olmazsa ertesi gün işinin tam anlamıyla uzmanı olan teknisyenlerimiz yanınızda olacaktır. Tam donanımlı ve son model servis araçlarımızla tüm işlerinizi yerinde, gözünüzün önünde en uygun maliyetle ve 1 yıl garantili olarak çözmekteyiz.

Gelen servis elemanı arkadaşlarımız hijyen ve temizliğin sağlanması adına evinize girerken galoş giyinecek ve son derece güler yüzlü ve nazik davrancaklar. Bu yönde en ufak sorun yaşarsanız lütfen bizi arayıp hemen bildirin.

Parça değişimi veya işçilik uygulamalarında son derece şeffaf çalışmaktayız. Dediğimiz gibi amacımız onarımlarınızı yerinde ve en uygun maliyetle çözmekteyiz.

İşlem bitiminde cihazınız temizlenir, servis formunuz size sunulur ve bununla beraber onarımı tamamlanan cihazlarınız test edilerek 1 yıl garantili olarak size teslim edilir.

Ödemelerinizi elden nakit, evinizde mobil pos cihazı sayesinde kredi kartı ile evinizde ödeyebilirsiniz. Hafta içi mesai saatlerinde banka havalesi kullanarak da ödeme yapabilirsiniz.

Bütün bu ayırcalıklı hizmetlerimiz ve güler yüzlü ekiplerimizle sizleri zaten arızalanmış ve teknik sorunlarla uğraştığınız zamanda bütün bu dertlerden kurtarmak ve cihazlarınızı ilk günki gibi çalışır hale getirmek için her zaman yanınızdayız.

Küçükyalı Arçelik Servisi

Küçükyalı/İSTANBUL

0216 471 59 56

0541 359 44 43