Kozyatağı Arçelik servisi 0216 471 59 56

Kozyatağı Arçelik servisi sayesinde artık beyaz eşyalarınız, klima ve kombileriniz sizi üzmeyecek. Servisimiz haftanın 7 günü 24 saat açık çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz her an bilgi alabilir, servis kaydı açtırıp sorunlarınızdan hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. İşinin ehli, uzman teknisyenlerimiz, son model ekipman ve araçlarımızla işlerinizi doğru tespit çerçevesinde yapıyoruz.

Çamaşır makinesi, klima, kombi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve daha sayamadığımız bir çok elektronik ev eşyanız için bizden servis alabilirsiniz.

kozyatağı arçelik servisi, kozyatağı arçelik beko yetkili servisi

Beyaz eşyalar, insanların yaşamını kolaylaştırmayı amaçlayan çok işlevli aletlerdir. Yaşamı kolaylaştırdığı gibi insanlara da çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Önceleri yazın sıcaktan bunalan insanlar serinlemek için birçok yöntem deniyordu. Vantilatör en çok tercih edilen ev aletiydi. Fakat onun soğutması da anlıktı. Yani odanın iklimini değiştirmiyor, yalnızca anlık bir serinlik sağlıyordu. Bu nedenle sürekli olarak serinlemek için vantilatörün gün boyu açık kalması gerekiyordu. Bu da faturaya olumsuz olarak yansıyordu. Şimdi ise günümüzde klimalar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Klima istenilen sıcaklık ayarlanıp kullanılan bir eşya olduğundan dolayı tamamen kişilerin isteği doğrultusunda bir iklimlendirme yapılır.

Klima yanlış kullanıldığında insanları hasta eder. Bütün bir kış boyunca kullanılmayan klimalar içerisinde tozlar birikir. İlk defa yazın açıldığında ise bu tozlar odada bulunan insanları olumsuz olarak etkiler özellikle de solunum problemi olanları ve astım hastalarını daha fazla hasta eder. Bu nedenle klimaların içinde bulunan tozlar mutlaka temizlenmelidir. Bu temizlik tabi ki normal ev temizliği şeklide değildir. Teknik servislerin yaptığı temizlik ve bakım bu tozları temizleyerek klimayı çalışmaya hazır bir hale getirir. Klima temizliği için Kozyatağı Arçelik Servis çağırılabilir. Klimaya güzel bir bakım yapan bu servis sayesinde tüm tozlardan arınan klima daha iyi çalışır ve insanları hasta etmez. Servisten randevu almak çok kolaydır ve istenilen her gün başvurulabilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.