Küçükbakkalköy Arçelik Servisi 216 471 59 56

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi firmamızda, en önem verdiğimiz ilkemiz % 100 müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda tüm ekibimiz aylık ve yıllık periyotlarda eğitime tabi tutulur. Aynı zamanda 7/24 çalışan çağrı merkezimiz sizleriden gelen servis taleplerini anlık işleme koymakta ve size zaman kazandırmaktadır. Ataşehir Küçükbakkalköy Arçelik servisi çağrı merkezimiz sizlerden gelen servis taleplerine olduğu kadar istek, şikayet ve önerilerinize de açıktır.

Tüm kadromuz uzun yıllardır birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız olup, işinin tam anlamıyla uzmanı olmakla birlikte sorumluluklarının da bilincindedir.

küçükbakkalköy arçelik servisi

Küçükbakkalköy Arçelik Servisi Memnuniyet Politikası

Beyaz eşyalar herkesin hayatını kolaylaştıran ev aletleridir. Gencinden yaşlısına herkes zamanını akıllı kullanmak ve kendisini yormamak için beyaz eşyalara ihtiyaç duymaktadır. Herkese, her ihtiyaca uygun beyaz eşyalar mağazalarda alıcılarını beklemektedir. Hatta zaman içerisinde çok farklı özelliklere sahip akıllı beyaz eşyalar ortaya çıkmaktadır. Birçok işlemi bir arada yapan beyaz eşyalar gün geçtikçe teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşacaktır.

Beyaz eşyalar oldukça faydalıdır ancak bu onların hiçbir zaman bozulmayacağı, arızalanmayacağı anlamına gelmemektedir. Beyaz eşyalar da kullanmaya ve zamana bağlı olarak arızalanır. Fakat düzgün kullanılırsa eğer, beyaz eşyanın arızalanmalarının önüne geçilir ve maksimum verim almak mümkün olur.

Beyaz eşyalarda çeşitli arızalar olabilir. Bunlardan en çok karşılaşılanlardan biri koku problemidir. Genellikle tüm beyaz eşyalarda koku problemine rastlanabilir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima en çok kokuya rastlanan beyaz eşyalardır. Klima için alınacak önlem çok kolaydır. Kışın uzun süre kullanılmayan klima yazın koku yapabilir. Bu nedenle de klimanın içinin temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir. Bu bakım ilkbahar mevsiminde yapılarak yaza hazırlık yapılmalıdır. Bu hazırlığı da Küçükbakkalköy Arçelik Servis çağırılarak yapmak mümkündür. Yalnızca klima bakımı değil kombi bakımı ve diğer tüm beyaz eşya arızaları için de bu teknik servis aranarak randevu alınabilir. Servis tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve bütçe dostu hizmet verir.

One Reply to “Küçükbakkalköy Arçelik Servisi 216 471 59 56”

  1. Pingback: Çamaşır Makinesinde Çamaşırlar Neden Yırtılır ve Nasıl Çözülür | Türkiye servis telefonları rehberi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.