Kuzguncuk Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kuzguncuk Arçelik Servisi olarak, mahallemiz ve civar semtlere güvenilir ve hızlı teknik servis hizmetini en ekonomik bir şekilde sunuyoruz. Genç, güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla sizlere 1 yıl garantili hizmet ayrıcalığını sunuyoruz.

Kuzguncuk Arçelik Servisi Telefonlarımız

Merkez : 0216 471 59 56 Acil servis talep ve danışma : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız, teknik yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an hzılı ve güler yüzlü bir şekilde yanınızda olacaktır.

Beyaz eşyaların icat edilmesi ile birlikte insanlar günlük hayat rutinlerini değiştirmişler ve çok daha kolay bir rutin oluşturmuşlardır. Geçmişte insanlar bulaşıklarını ve çamaşırlarını elde yıkarken bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinin yaygınlaşması ile birlikte kirlileri makinelere yerleştirerek temizleyebilmektedir. Yıllar önce buzdolabı yokken kışın insanlar yemeklerini balkonda saklamaktaydı. Yazın ise hiç şans yoktu ve yemekleri saklamak mümkün değildi. Bu örnekler beyaz eşyaların getirdiği faydalardan yalnızca bazılarıdır.

Beyaz eşyalar kimi zaman arızalanarak kullanıcılara büyük sorunlar yaşatabilir. Bu sorunlardan en bilinenlerinden biri bulaşık makinesinin tabakları çizmesidir. Bunun sebebi genellikle kırık olan tuz bölmesi kapağıdır. Bu kapak kırıldığı zaman doğal olarak tuzlar da içeriye yayılır ve tabaklarda çizikler meydana gelebilir. Bunu anlamak için tuz kapağı kontrol edilmelidir. Eğer tuz kapağında hiç problem yoksa deterjan kalitesine dikkat edilmelidir. Düşük kalitedeki deterjanlar çizik oluşumuna neden olabilir. Eğer deterjan seçimi de kaliteliyse ve yine de tabaklarda çizikler meydana geliyorsa yapılacak tek şey servis çağırmaktır. Çünkü artık kullanıcıların yapabileceği çok bir şey kalmamıştır. Böyle bir durum meydana gelirse Kuzguncuk Arçelik Servis tercih edilebilir. Bu teknik servis tüm beyaz eşyaların tamirinde uzmandır. Bozulan makineyi inceleyen servis doğru teşhisi koyar. Sonrasında tamir eder. Gerek olursa parça değişimi yapar. Bu nedenle beyaz eşya sorunlarında bu teknik servis tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.