İcadiye Arçelik Servisi 0216 471 59 56

İcadiye Arçelik servisi olarak, uzun zamandan beri Üsküdar İcadiye, Kısıklı, Fıstıkağacı ve civar mahallelere Arçelik, Beko ve Altus servisi hizmeti sağlamaktayız. Biz size çok yakın olduğumuz için en hızlı ve uygun teknik servis hizmetini biz sağlarız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve servis kaydı bırakmak. Gerisini güler yüzlü, genç ve deneyimli ekiplerimiz sizi hiç üzmeden halledecektir.

İcadiye Arçelik Servisi Telefonları

Merkez : 0216 471 59 56 Acil servis ve Danışma : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız ve çağrı merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir.

Her insanın ve her yaşam alanının beyaz eşyalara ihtiyacı vardır. Bu durum geçmişte de aynıyken gelecekte de aynı olacaktır. Beyaz eşya sektörü hiçbir zaman yerini ve önemini kaybetmeyecek bir sektördür.

Son zamanlarda en çok kullanılan beyaz eşyaların başında kombiler gelmektedir. Geçmişte kombiler bu kadar yaygın değildi. Doğal olarak ısınmak da bir hayli zor ve masraflıydı. Kullanılan sobalar çok büyük alanları ısıtamıyordu ve tehlikeliydi. İnsanları zehirleyebilen sobalar havayı da kirletiyordu. Kombinin ve peteklerin kullanılması ile birlikte ısınmak çok daha kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Kombiden bir tuşa basarak tüm petekleri aynı ısıya getirmek büyük bir teknoloji ürünüdür.

Kombiler doğru kullanılmadığı zaman kolayca bozulmaktadır. Çünkü yapıları hassastır ve dış etkilerden kolay etkilenmektedir. Kombileri en çok etkileyen unsur soğuktur. Çok soğuklar kombiyi dondurarak çalışmasını durdurmaktadır. Bu nedenle kombiler balkonda tutulmamalıdır. Mutlaka soğuğun daha az geçtiği alanlarda ya da balkonda kapalı bir dolabın içinde korunmalıdır. Kombilerde meydana gelen herhangi bir arızada kullanıcılar asla müdahale etmemelidir. Yoksa kombiyi daha da bozarak çalışamaz hale getirebilir. Böyle bir durum ile karşılaşılırsa bir an önce teknik servis çağırılmalıdır. Bu işte usta olan İcadiye Arçelik Servis her türlü kombi arızasında aranabilir. Hizmetleri yalnızca kombi ile sınırlı değildir. Diğer beyaz eşya problemlerinde bu uzman servis tercih edilebilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.