Maltepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Maltepe Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beu güne sizlere sorunsuz ve ilk günki gibi çalışan beyaz eşya, klima ve kombi cihazları kullanmanız için yardımcı olmaktayız.  Şeffaf, dürüst ve güler yüzlü hizmet için doğru adrestesiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınız için tereddüt etmeden bizi arayınız.

Maltepe Arçelik Beko Altus Klima Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

Telefonlarımız

0216 471 59 56

Gezici Ekipler

0541 359 44 43

maltepe arçelik servisi, maltepe arçelik beko yetkili servisi

 

Bulaşık Makinesi Neden Su Boşaltmaz ve Çözümü Nasıl Yapılır?

 

Bulaşık makineleri modern yüzyılda bayanların en büyük yardımcılarından birisi oluyor. Günün büyük bir bölümünü mutfakta yemek yaparak veya bulaşık yaparak geçiren bayanlar için son derece önemli bir çözüm olan beyaz eşya teknolojilerinde Arçelik markasının üstün teknolojileri çok daha fonksiyonel kullanımlar sunuyor. Günümüz modern çağında oldukça yoğun bir şekilde kullanılan Arçelik markalı bulaşık makinelerinde zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor ki bu arızalanmalar arasında özellikle de makinenin su boşaltmaması sorunu en sık görülen arızalanmaların başında geliyor. Maltepe Arçelik Servisi merkezinde Arçelik markalı tüm bulaşık makinesi modellerinde karşılaşılan su boşaltmama sorununa yönelik olarak profesyonel çözümler sunuluyor.

 

Son yıllarda hızla gelişen beyaz eşya teknolojisine yön veren Arçelik teknolojisine sahip olan bulaşık makinelerindeki su boşaltmama sorununa yönelik olarak Maltepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından arıza onarım işlemleri çok kısa süreler içerisinde en kaliteli şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda özellikle de Arçelik ileri nesil teknolojilerine sahip olan bulaşık makinesi modellerinin üstün teknolojilerine dair bilgi ve deneyim sahibi olan teknik ekipler, bu makinelerin su boşaltmama sorununa yol açabilecek etmenler ile ilgili olarak bilgi sahibi olduğundan kısa süre içerisinde arıza kaynağı tespit ederek, makinenin yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde bir verimlilikte çalışabilmesini sağlıyor.

 

Maltepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından öncelikli olarak pompa motorunda sıkışma olup, olmadığı, pompa motorunda arıza olup, olmadığı, su tahliye hortumunun uygun biçimde bağlanıp, bağlandığı ve tahliye hortumunda tıkanıklık olup, olmadığı kontrol edilir. Bu kontroller sırasında tespit edilen tüm arızalarda ise daha kaliteli ve daha uzun süreli bir dayanıklılık sağlanabilmesi amacı ile doğrudan parça değişimi uygulanır. Bu parça değişimleri sırasında da ise özellikle sadece Arçelik orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Buna göre Arçelik bulaşık makinesinin su boşaltmaması sorununda teknik ekipler tarafından parça değişikliği uygulanabilen parçalar pompa motoru bulunuyor. Böylelikle parçanın kısa süre içerisinde yine aynı veya benzer sorunlar yaşatmaması ve son derece kaliteli bir performansa uyum sağlayabilmesine yardımcı olunuyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.